Вітер змінить напрямок: Зеленському доповіли, коли повітря у Києві має очиститися

Вітер змінить напрямок: Зеленському доповіли, коли повітря у Києві має очиститися

Фото: УНІАН

Загрози об'єктам критичної інфраструктури Зони відчуження немає.

На початку наступного тижня вітер змінить напрямок на північний – через це очікується зменшення впливу займань у Житомирській області на забруднення повітря в Києві.

Про це повідомив голова ДСНС Микола Чечоткін на щоденній нараді під головуванням президента Володимира Зеленського.

Він зазначив, що радіаційний фон у Зоні відчуження, Києві та області в межах норми й не перевищує фонових значень, а забруднення повітря у столиці не пов’язане з пожежами в Чорнобильській зоні.

Загрози об'єктам критичної інфраструктури Зони відчуження, таким як "Укриття", сховище радіаційних відходів тощо, немає. На Житомирщині ж горить лісова підстилка, залишки деревини та очерет.

"Головне, що вогонь не розростається і вдається його побороти. Стежте за тим, чи потребує хтось допомоги чи евакуації", – сказав Володимир Зеленський.

Президенту повідомили, що згорілі будівлі були закинутими. Глава держави наголосив, що, як і раніше, триматиме ситуацію з пожежами на контролі.

Напередодні, 16 квітня, у Києві здійнялася пилова буря. Заміри повітря в столиці показали перевищення концентрації продуктів горіння. Містян закликали залишатися вдома й не відчиняти вікна.

Повʼязані теми:

Наступна публікація