Віталій Кличко очолює рейтинг кандидатів у мери Києва з підтримкою понад 56%

Дата публікації
Перегляди
451
Час на прочитання
1 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
Віталій Кличко очолює рейтинг кандидатів у мери Києва з підтримкою понад 56%

Фото: Сайт Віталія Кличка

Віталій Кличко залишається лідером рейтингу кандидатів на пост мера Києва на наступних виборах.

Про це свідчить соціологічне опитування «Суспільно-політична та соціально-економічна ситуація в м. Києві», проведене Центром прикладних досліджень на замовлення Центру розвитку міст.

Відповідаючи на запитання «Якби вибори мера Києва відбувались у наступну неділю, за кого Ви б проголосували?», більше половини респондентів серед тих, хто визначився з вибором, відповіли, що проголосували б за чинного мера столиці Віталія Кличка, - 56,4%.

За лідера партії «24 серпня» Сергія Притулу готові були б проголовувати 23,8% виборців серед тих, хто визначився з вибором. За представницю партії «Слуга народу» Олену Зеленську, яка посідає третє місце, - 6,3%.

Таким чином, Віталій Кличко випереджає найближчого конкурента майже в три рази.

Опитування «Вивчення громадської думки щодо суспільно-політичної та соціально-економічної ситуації в м. Києві» проводилося від 10 до 23 серпня 2022 року шляхом анкетного опитування в формі особистісного інтерв’ю методом «F2F» з використанням електронних носіїв (планшетів). В опитуванні взяли участь 1017 мешканців Києва віком від 18 років. Теоретична похибка не перевищує 3,1%.

Наступна публікація