Віталій Кличко: Громада Києва придбала понад сотню квартир для тимчасового проживання переселенців

Дата публікації
Перегляди
632
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
Віталій Кличко: Громада Києва придбала понад сотню квартир для тимчасового проживання переселенців

Фото: Associated Press

Київ придбав у власність територіальної громади 113 квартир для тимчасового проживання вимушених переселенців.

Мер Києва Віталій Кличко вручив ордери та ключі від квартир першим сім’ям. Про це повідомляє сайт КМДА.

«Перші 37 квартир для внутрішньо переміщених осіб вже введені в експлуатацію та готові прийняти людей на тимчасове проживання. Квартири є власністю територіальної громади Києва та надаються безкоштовно вимушеним переселенцям. Місто вже закупило 113 таких квартир. Їх загальна площа близько 6 тисяч кв. м, а сумарна вартість – майже 230 млн грн», - повідомив Віталій Кличко.

Сьогодні ключі від нового житла вручили двом родинам. Це сім’я пані Оксани із Слов’янська Донецької області, яка складається із 6 осіб: троє маленьких дітей та батьки з інвалідністю. Також житло отримала сім’я Олександра та Ольги із Маріуполя. Подружжя виховує сина, який із дитинства має інвалідність. Олександр – член добровольчого формування територіальної громади Києва. Також із ними проживають батьки.

Віталій Кличко повідомив, що на сьогодні в Києві 810 родин внутрішньо переміщених осіб потребують житла для тимчасового проживання. Найбільше таких людей – у Деснянському, Дарницькому та Голосіївському районах міста.

Загалом з початку повномасштабної російської агресії в Києві зареєструвалися майже 266 тисяч ВПО, а починаючи з 2014 року – 400 тисяч людей. Близько 15 тисяч із них – люди з інвалідністю, понад 65 тисяч – пенсіонери, повідомив мер Києва.

Раніше повідомлялося, що за ініціативою Віталія Кличка до 5 млрд грн збільшено видатки міського бюджету на допомогу ЗСУ. Також мер Києва виступив з ініціативою законодавчо дозволити громадам допомагати не лише тим військовим підрозділам, які зареєстровані на їх території, але й усім іншим.

Наступна публікація