"Виталик, уходи!" У Києві активісти вивісили банер на мосту, що частково обвалився

"Виталик, уходи!" У Києві активісти вивісили банер на мосту, що частково обвалився

Фото: скриншот з відео

Київського мера звинуватили у брехні.

У Києві активісти вивісили банер із закликом до столичного мера Віталія Кличка залишити посаду.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook журналіст Василь Крутчак.

"Віталію Кличко, йди. Реально, йди. До тебе можна по-різному ставитись, але те, як ти цинічно брешеш, що не товаришуєш із Вадимом Столаром, це вже, Віталіку, "гітарний перебор", - написав він.

Віталій Кличко, уходи. Реально, уходи. До тебе можна по-різному відноситись, але те як ти цинічно брешеш, що не товаришуєш з Вадимом Столаром це вже, Віталік, «гітарний перебор». Це ти просто плюєш людям в очі (https://www.facebook.com/100001042478902/posts/2584235731621151?sfns=mo) Чемпіони, так не роблять. Виталик, уходи! #Вирок #ТруханівськийМіст

Опубликовано Vasyl Krutchak Понедельник, 26 августа 2019 г.

Як видно на оприлюдненому відео, банер вивісили на пішохідному мосту, що сполучає Набережне шосе з Трухановим островом, де на початку серпня обвалилася частина перекриттів.

Нагадаємо, раніше в інтернеті з'явилося відео, на якому очільник Києва піднімає тост за дружбу зі скандальним забудовником Столаром – підприємцем, якого називають "тіньовим мером Києва" і який начебто має вплив на Кличка.

Своєю чергою Кличко пояснив, що словом "друзі" він звертається навіть до підписників у соцмережах, тому робити далекосяжних висновків із цього не потрібно. 

"Якщо вже пішли ритися в своїх телефонах і розповсюджувати хоч щось — значить, все правильно роблю. А комусь дуже припікає... І, мабуть же, якби я щось приховував і брехав, то не дозволив би "Феліні" за столом щось знімати. Аргументів би в мене вистачило", - написав столичний мер у соцмережі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація