Блогерка заявила, що треба забрати з Києва "грьобаний" Patriot, щоб ракети летіли на захід України

Блогерка заявила, що треба забрати з Києва "грьобаний" Patriot, щоб ракети летіли на захід України

Блогерка з Києва оскандалилася заявою про Patriot / Фото: скриншот з відео

Жінка також повторила наративи російської пропаганди, звинувативши у війні США.

Блогерка з Києва Катерина Т. оскандалилася заявою про Patriot. Вона заявила, що систему ППО потрібно "відправити на захід України, бо вона хоче виспатись". І це при тому, що саме Patriot може збивати балістичні ракети "Іскандер", які російські окупанти запускають по столиці.

Про це пише телеграм-канал "Київ оперативний", опублікувавши відео з Instagram скандальної блогерки.

Блогерка Катерина Т., яка підписана в Instagram під ніком "moon_girl888", записала відео, яке обурило українців. Вона вигадала те, що якщо з Києва забрати систему ППО, яка щоночі рятує людські життя, то "вона нарешті виспиться".

"Сьогодні мучить одне запитання, а чи можна цей грьобаний Patriot кудись забрати, наприклад, на захід України. Щоб просто виспатися, хай трохи вони не посплять. Бо щось дуже розслабилися навіть під час комендантської години. А ми поспимо. Сподіваюсь, за таке бажання наша країна в СБУ не викликає, бо маразму й так вистачає", - цинічно заявила Катерина Т.

Блогерка оскандалилась вимогою забрати з Києва Patriot

Блогерка оскандалилась вимогою забрати з Києва Patriot

Після скандалу 33-річна жінка закрила доступ до своїх сторінок у соціальних мережах. Проте користувачі опублікували скандальні скриншоти, в яких жінка в тому, що росіяни масово вбивають українців, звинуватила США. Вона також заявила, що "Україна вдає з себе пухнасту".

"Сподіваюся, "пухнастики" подавляться кров'ю своїх дітей. А люди розплющать очі та зрозуміють, що нас тут усіх вб'ють. А хто не загине від ракет - помре від голоду", - повторила киянка наративи російської пропаганди.

Скандальна блогерка звинуватила у війні Росії проти України США / Фото: скриншот з відео

Нагадаємо, блогерка зі Львова Христина Горун, яка в Instagram підписана псевдонімом "chornamamba", захистила любителів Лепса. Вона закликала незгодних "викликати поліцію", а у приватній переписці ще й обізвала ЗСУ.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація