Вирубування вікових дубів у Голосіївському парку: у Києві розпочато кримінальне провадження

Вирубування вікових дубів у Голосіївському парку: у Києві розпочато кримінальне провадження

Фото: Прокуратура Києва

Провадження розпочато за фактом незаконного вирубування дубів.

За фактом вирубування вікових дубів у Голосіївському парку розпочато кримінальне провадження.

Встановлено, що на території Голосіївського парку поблизу ботанічного саду Національного університету біоресурсів і природокористування України групою осіб здійснено незаконне рубання 17 віковічних дубів.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

"У зв’язку із вказаним та враховуючи суспільний резонанс, Голосіївською окружною прокуратурою м. Києва у порядку ст. 214 КПК України до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 246 КК України (незаконне рубання дерев, вчинене на територіях природно-заповідного фонду)", - йдеться у повідомленні.

Проведення досудового розслідування доручено Голосіївському УП ГУ Нацполіції у Києві.

Нагадаємо, у Голосіївському парку Києва спиляли віковічні дуби-велетні. Дуби називають окрасою лісу, а їхнє вирубування свавіллям і катастрофою для усього міста. Те, що дубам тут кількасот років потім розказують самі ботаніки із Національного університету біоресурсів і природокористування, що розташований неподалік. А керівництво університету показує дозволи на їхнє вирубування. Та зізнаються, що це зробили вони, бо це їхня ділянка у межах Голосієвського лісу. Щодо дерев, кажуть ботаніки, вони ніби усі сухі. Пиляють їх задля безпеки усіх, хто гуляє у парку, щоб сухе дерево чи гілка не впали на голову.

Новини України: що сталося з дубами-велетнями у Голосіївському парку столиці

Новини України: що сталося з дубами-велетнями у Голосіївському парку столиці

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація