Вірність сина і кохання його дружини: ТСН продовжує розповідати історію врятованого від смерті безхатька

Вірність сина і кохання його дружини: ТСН продовжує розповідати історію врятованого від смерті безхатька

Порятунок хворого чоловіка обріс дивовижними подробицями.

Безхатько В'ячеслав Яструбенко, якого журналісти допомогли госпіталізувати в Києві, має сина, з яким не бачився 17 років. Знайти його виявилося не проблемою, бо той мав сторінку в соцмережі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На сторінці повно старих фото Миколи з В'ячеславом. Однак звістку про те, що батько, якого він шукав багато років, знайшовся, син почути не може, бо лежить у комі після операції на мозку. "Він увесь час згадував про батька. Добре згадував. Він його шукав", - каже дружина Миколи Олена Вороп.

Журналісти розшукали сина безхатька, якого той не бачив 17 років

Журналісти розшукали сина безхатька, якого той не бачив 17 років

В інституті нейрохірургії кажуть, що прогнози невтішні: повноцінною людиною Микола вже не бути, та й чи прийде колись у свідомість – велике питання. "Якщо сподіватися на диво. Але ми реалісти", - кажуть лікарі. Однак дружина каже, що очікування медиків уже не виправдалися – вони прогнозували швидку смерть, а Микола живий уже 19 місяців. Триматися допомагає віра в шанс, твердить Олена.

До лікарні Микола був системним адміністратором, Олена працювала у банку. Заради чоловіка роботу покинула і не відходить від нього: годує, перевдягає. Час від часу він розплющує очі, але лікарі кажуть, що він нічого не бачить. І прогнозують – не побачить уже ніколи. Але Олена вірить у диво і кохання, тому відмовляється, аби їх виписували з цієї лікарні. "Якщо його забрати звідси – це все, квиток в один кінець. Він не буде професором, він не стане академіком, але людиною він повинен бути. Він зможе, він буде ходити, він буде жити", - переконана вона.

У столицю з Херсонщини вони переїхали через три роки, як зник батько Миколи. І увесь цей час, каже Олена, Коля намагався його відшукати. "Ми купували торт і відзначали день народження батька. За ці 19 місяців мені важко, але зо мною мої батьки, у мене гарні друзі. А в нього нема нікого. Розумієте, нікого. Мама відмовилася, мама мені сказала: він такий – нам не треба", - розповідає Олена.

Батько В'ячеслав довго приходив до тями після звістки про сина. І просить невістку пробачити та сказати синові про зустріч. "Терміново скажи Колі, що я живий, хочу побачитися, але не можу прийти зараз. Спробую в ці дні хоча б за милиці триматися", - каже він. Олена вірить у диво: "Може, це якось допоможе. Може, це дійно його остання мрія", - каже вона.

Про зустріч батька і сина ТСН розповідатиме в суботу, 13 травня, у випуску о 19:30.

Кореспондент ТСН Тетяна Боковня

Повʼязані теми:

Наступна публікація