Виправданий у справі про наругу на трупом дружини священик планує повернутися на свою парафію в Києві

Виправданий у справі про наругу на трупом дружини священик планує повернутися на свою парафію в Києві

Фото: ТСН

Чоловік продовжує вірити в те, що жінка була святою.

Виправданий у справі про наругу над могилою священик Миколу Наслудова досі переконаний у тому, що його покійна дружина є святою, однак повторно викопувати її тіло не планує. Нове місце поховання померлої родина тримає в таємниці, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Українською православною церквою Московського патріархату колишній настоятель Свято-Покровського храму в Бортничах позбавлений усіх церковних посад. Однак священик досі ходить у рясі. Після трьох років судової тяганини підсудний вийшов на волю в статусі безхатченка, бо його колишнє житло лишилося на церковній території, а там нині інший настоятель. Микола Наслудов проживає у своїх колишніх парафіян і досі збирає навколо себе людей. "Він досі вірить, що мама була святою, та переконаний у цьому глибоко", - каже його донька.

Суд визнав невинним колишнього священика, який викопав труну з тілом померлої матушки

Суд визнав невинним колишнього священика, який викопав труну з тілом померлої матушки

Вона радіє вирокові, бо жодних збитків нікому не було завдано, а наругу над тілом, мовляв, здійснила поліція, а не її батько. Очевидці, котрі обурювалися діями священика, на суд не з’явилися, тому обвинувачення програло справу за нестачею свідків та доказів. Прокурори налаштовані подавати апеляцію, їх підтримують прості жителі Бортничів. А от сам священик налаштований повертатися до свого служіння на парафії. "Я служив і буду служити в Бортничах! Приїдете і подивитеся", - пообіцяв він.

Покійну жінку вже перепоховали на цвинтарі, і де її могила – знають лише одиниці. Підняти ж удруге труп із землі донька померлої не дозволить, бо боїться масового паломництва туди людей.

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик

Повʼязані теми:

Наступна публікація