Він зазирнув мені в душу: породілля передумала покидати новонароджене немовля у пологовому в Києві

Він зазирнув мені в душу: породілля передумала покидати новонароджене немовля у пологовому в Києві

Жінка каже, що незаплановане рішення стало найправильнішим і найщасливішим у її житті.

У Києві породілля планувала написати відмову від дитини, однак уже після пологів змінила своє рішення. Оприлюднити цю історію жінка дозволила за умови зміни імені та відсутності її обличчя на відео, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Ірина йшла народжувати з твердим наміром навіть не брати сина на руки. Жінка родом із провінційного містечка не мала постійного заробітку в столиці, а з рідними давно втратила будь-який зв’язок. Про те, як завагітніла, та батька дитини воліє не згадувати взагалі.

Ексклюзив ТСН: як новоспечена мама у київському пологовому уникнула фатальної помилки

Ексклюзив ТСН: як новоспечена мама у київському пологовому уникнула фатальної помилки

Неонатолог Тамара доглядає покинутих малюків за багато років роботи напрацювала свою тактику поведінки з матерями, котрі хочуть залишити свою дитину. Вона полягає в тому, що до останнього дає жінці шанс змінити рішення. "Пішли до ліжечка з дитиною, ти постоїш біля цього ліжечка, і скажеш своїй дитині, що ти пішла назавжди, що ти більше ніколи не повернешся, і скажеш причину своїй дитині, чому ти її покинула", - пояснює лікар.

Такої розмови з сином Ірині пощастило уникнути, бо вона мала справу з психологом Оленою, котра на чверть ставки підробляє акушеркою та саме тієї ночі була на зміні. "У неї дуже сильний материнський інстинкт, дуже добре серце. Просто травма – вона викликала таку реакцію", - каже фахівець про пацієнтку. Розмова жінок тривала кілька годин, Олена вмовляла Іру взяти сина на руки. "Коли він відкрив очі та подивився – зазирнув у душу", - зізнається крізь сльози мама хлопчика. Вона каже, що тоді все перевернулося для неї догори дриґом, але рішення лишити дитину обернулося найбільшим у житті відчуттям щастя. "Я не думала, що так буде", - каже Ірина.

Того ж ранку Олена написала повідомлення у viber-групі житлового комплексу, де переважно спілкуються мами-сусідки. За три доби дівчата знайшли для породіллі гроші на одяг, памперси, пляшечки та ліки для малюка. Відчувши підтримку стількох людей, молода мама насмілилася подзвонити братові, якого не чула п’ять років. Той одразу ж вирішив приїхати до столиці та забрати і її, і дитину – додому.

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська 

Повʼязані теми:

Наступна публікація