Викрадення тримісячного хлопчика у Київській області: матір дитини вимагає 200 тисяч гривень компенсації

Викрадення тримісячного хлопчика у Київській області: матір дитини вимагає 200 тисяч гривень компенсації

Підозрювана каже, що таких грошей у неї немає.

В Ірпінському міському суду 4 червня відбулося засідання у справі викрадення в жовтні 2019 року тримісячного немовляти у матері біля пошти в Коцюбинському Київської області. Нині потерпіла сторона вимагала від зловмисниці двісті тисяч гривень моральної компенсації. Підозрювана визнає свою провину, хоча й каже, що нічого не пам’ятає, про це йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

На початку засідання матір малюка Олена віддає прокуророві і захисту дві заяви про моральну компенсацію. Кожна із них на суму сто тисяч гривень. Від неї самої і сина.

Підозрювана Анастасія каже, що таких грошей у неї немає. А її адвокатка заявляє, що підстав платити моральну компенсацію не бачить. І має намір оскаржувати таку вимогу.

"Жодних обґрунтувань на суму в 100 тисяч гривень немає, тому ми будемо заперечувати", - каже захисниця.

200 тисяч гривень компенсації: мати хлопчика вимагає виплату від волонтерки-викрадачки

200 тисяч гривень компенсації: мати хлопчика вимагає виплату від волонтерки-викрадачки

Остаточне рішення про компенсацію Ірпінський суд розгляне на початку липня. Тоді ж визначать покарання для Анастасії. За викрадення дитини їй загрожує до 5 років за ґратами.

Тим часом, сама підозрювана у викраденні дитини Анастасія переконує, що не пам'ятає те, як тікала з малюком на руках. У її згадках лише те, як матір маленького Дениса дала його їй до рук.

На засіданні вона перемішує всі покази до купи: добровольчий батальйон в АТО, де отримала контузію у 2014 році, і власне бажання бути мамою. Каже, що повинна була стати матір'ю, але втратила дитину під час вагітності.

"Я дуже ціную ставлення чоловіка до себе і я не хотіла говорити, що дитини в нас не буде. Просто шкодую про те, що так сталось", - зазначає підозрювана Настя.

Нагадаємо, резонансне викрадення тримісячного немовляти сталося у жовтні 2019 року. Тоді жінка пообіцяла 19-річній матері хлопчика волонтерську допомогу і, коли матір довірилася їй, та заскочила у машину й втекла. Викрадачку шукали цілий день, коли знайшли, переконувала, що дитина її.

Повʼязані теми:

Наступна публікація