Судді та поліцейські оприлюднили свої відео конфлікту в Києві

Судді та поліцейські оприлюднили свої відео конфлікту в Києві

Поки що про правих і винуватих говорити зарано.

Скандальне затримання судді Солом'янського суду Вікторії Кицюк на Вознесенському узвозі Києва буде ретельно вивчене керівництвом суддівського корпусу та правоохоронних органів. На місці ж конфлікту його учасники лише обмінялися грубими епітетами, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Поліцейські наполягали на тому, щоб жінка в авто, котре було припаркове з порушенням правил, надала їм посвідчення своєї особи, натомість вона відмовлялася, мотивуючи це тим, що не є водієм. За відмову виконати законну вимогу поліції патрульні затримали жінку та вдягли на неї кайданки. Натомість суддя та її колеги назвали саме такі дії незаконними. Один із тих, хто прибув на підтримку Кицюк, за свідченням правоохоронця-учасника подій, назвав його "ідіотом".

Скандальне затримання: поліцейські вдягли наручники на суддю Солом’янського суду

Скандальне затримання: поліцейські вдягли наручники на суддю Солом’янського суду

Обидві сторони оприлюднили свої версії відеозйомки скандальної події. Прихильники дій поліцейських підтримують їхнє право затримати особу, котра не надає документів і не виконає вимог копів. Самі ж патрульні при цьому посилаються на статтю 45 закону про Національну поліцію. Натомість противники дій правоохоронців твердять, що ті порушили низку законів, зокрема й щодо статусу суддів. "Буде проведена перевірка, будуть перевірені всі відеоматеріали, і тоді вже зробимо відповідні висновки. Я впевнена, що до тих осіб, які порушили вимоги чинного законодавства, будуть застосовані відповідні санкції", - наголосила представник Ради суддів України Тетяна Суярко. Обіцянка розібратися в ситуації пролунала й з боку правоохоронців.

Наразі учасниця інциденту Вікторія Кицюк заявила, що перебуває на лікарняному, та про всяк випадок, виклала в соцмережі дані алкотестера з нульовою позначкою. Законність дій сторін конфлікту мають з'ясувати керівники їхніх відомств.

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко

Повʼязані теми:

Наступна публікація