Виховання в онлайн режимі: у столиці через карантин починає працювати дистанційний дитячий садок

Виховання в онлайн режимі: у столиці через карантин починає працювати дистанційний дитячий садок

Фото: pixabay.com

Онлайн-садочок буде працювати від 20 квітня.

Від 20 квітня у Києві починає діяти для малечі дитячий садочок в онлайн режимі. Він працюватиме до кінця запровадженого карантину в Україні у зв'язку з поширення нового типу коронавірусу COVID-19.

Про це повідомив радник Київського міського голови Володимир Бондаренко.

Долучитися до цього садочку можуть діти дошкільного віку від чотирьох до шести років. Як зазначається, щодня вихователі будуть влаштовувати три активності по 30 хвилин кожна. Володимир Бондаренко у своєму Facebook наголосив, що карантин це не канікули, тому закликав скористатися такою можливістю.

Повідомляється, що дитячий садочок онлайн діятиме на базі платформи емоційної підтримки киян. На ній також можна долучитися до дистанційних курсів та спортивних тренувань. Крім того, є можливість здійснити віртуальні екскурсії музеями Києва, подивитися вистави деяких театрів.

Фото: КМДА

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація