Відкриття "Школи Супергероїв" у лікарні Охматдит Новини компаній

Дата публікації
Перегляди
2337
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Нещодавно відбулося урочисте відкриття навчального класу у лікарні Охматдит.

Цей клас був відкритий завдяки благодійному фонду Small Heart with Art під керівництвом Смірнової Євгенії та її команді.

До Дня Захисту дітей у "Сніданку з 1+1" були зібрані кошти для будівництва класу. Але українські компанії, на благодійній основі, забезпечили клас всім необхідним, тому зібрані гроші були розподілені на заробітну плату вчителям.

‪Зокрема, компанія "Грін Пауер Євроелектрик Україна" надала енергоощадне LED-освітлення для цього класу. Цим самим, у повному обсязі, забезпечила лінійними LED-лампами ТМ Eurolamp клас, де навчаються діти, що тривалий час перебувають на лікуванні.

‪"Ми повинні підтримувати дітей, які потрапили у такі нелегкі життєві ситуації. Ми знаємо, як важко цим діткам довелося. Через те, що більшість свого життя вони проводять у стінах лікарні ‒ у них немає змоги ходити до школи та отримувати знання, як це роблять їх однолітки. Сподіваємося, що зможемо внести вклад у їхню освіту і що це освітлення дозволить їм навчатися з комфортом й вбереже зір", - розповідає Олександр Курилко, директор компанії "Грін Пауер Євроелектрик Україна".

‪У світі, LED-освітлення визнано найбезпечнішим для школярів: "Це світло, яке не пульсує і має високий коефіцієнт передачі кольору. Світлодіодні лампи мають тепле біле світло. Цей відтінок сприяє концентрації та створює робочу атмосферу‪", - розповідають у компанії.

Довідка: компанія "Грін Пауер Євроелектрик Україна" - це офіційний представник німецької компанії "Green Power Euroelectric GmbH" на ринку України. Компанія постачає в Україну продукцію світових брендів EUROLAMP™ (енергозберігаючі джерела світла) і EUROELECTRIC™ (електротехнічна група товарів). Загалом, на ринку України представлено понад 350 асортиментних позицій цих торгових марок.

Сайт: eurolamp.ua

Дата публікації
Перегляди
2337
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація