Відкрито онлайн-голосування за кращий ЖК Києва та області Новини компаній

Дата публікації
Перегляди
1005
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Відкрито онлайн-голосування за кращий ЖК Києва та області

Купівля житла в новобудовах – це завжди маса запитань і ризиків.

Як вибрати надійного забудовника? Як упевнитися, що він дотримується всіх будівельних норм?

Усі вже звикли шукати відповіді в Інтернеті: читати відгуки, переглядати форуми, питати поради в соціальних мережах і т.п. А це займає дуже багато часу й зусиль.

Колектив realt.ua вирішив об’єднати всі думки й оцінити житлові комплекси шляхом народного голосування.

16 листопада стартувало онлайн-голосування за кращий ЖК Києва та області – перша народна премія нерухомості Realt Golden Key.

Голосування триватиме до 1 грудня. Переможцям – житловим комплексам, які набрали найбільшу кількість балів – будуть вручені золоті ключі.

1. Хто в журі?

Наше журі – це ви. Переможців Realt Golden Key назвуть тільки люди. Ви можете оцінювати будь-які ЖК-номінанти, про які вам є що сказати. Ніяких експертів, аналітиків ринку нерухомості, представників влади. Ніякого стороннього впливу на хід голосування й визначення переможців як у фінансовому, так і технічному плані. Це – головна запорука успіху нашого заходу.

2. Як буде оцінюватися?

Критерії оцінки в Realt Golden Key ретельно продумані. Під час голосування враховуються найважливіші параметри житлового комплексу: співвідношення ціни/якості, інфраструктура, архітектура, а також рівень народної довіри до забудовника даного ЖК. Після підрахунку загального балу будуть названі житлові комплекси-переможці в кожному класі новобудов: економ, комфорт, бізнес і преміум. А також як окрема номінація - кращий ЖК Київської області.

3. Кого оцінюємо?

Номінантом може стати будь-який житловий комплекс Києва й передмістя, який зробив онлайн-заявку. Всі заявки ретельно перевіряються. До голосування не допускаються фінансові піраміди і ЖК «на рівні котловану». Участь в Realt Golden Key безкоштовна для всіх ЖК – це робить неможливим просто «купити» приз.

4. Хто організатор?

Ідея й організація проведення в Україні народної премії нерухомості належить порталу REALT.UA. Це перший сайт в UA-неті, який зібрав усі новобудови на одному ресурсі і запустив Форум для їх обговорення. За 18 років існування він допоміг багатьом визначитися з вибором житла й не потрапити до будівельних афер. Репутація REALT.UA і буде запорукою довіри до Realt Golden Key .

Приєднуйтесь до народного журі!

Саме ви вручаєте ключ довіри!

Дата публікації
Перегляди
1005
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація