Відкрили воду та ввімкнули електроприлади. У Києві батько залишив удома трьох малих дітей

Відкрили воду та ввімкнули електроприлади. У Києві батько залишив удома трьох малих дітей

Фото: Facebook / Патрульна поліція Києва

Найменшій дитині – всього пів року.

У Києві до поліції надійшов дзвінок, що в квартирі на вулиці Кадетський Гай у Солом'янському районі від ранку кричать та плачуть діти.

Уже на місці правоохоронці з'ясували, що в квартирі проживає батько з трьома дітьми й він періодично залишає їх самих на тривалий час. Через двері діти розповіли, що батько пішов у справах, а їм самим страшно вдома. Про це повідомляє Патрульна поліція Києва.

"Патрульні спочатку зв’язалися з мамою дітей, яка повідомила, що перебуває за межами країни і всі питання щодо виховання дітей потрібно ставити їхньому батьку. Коли інспектори зателефонували батьку, він повідомив, що зараз змінить свої плани та скоро повернеться додому. Коли чоловік відчинив двері та зайшов до квартири, на нього очікував безлад та троє заплаканих дітей. Найменшій дитині всього 6 місяців. У квартирі були відкриті крани води та увімкнена електротехніка, якою грались старші діти 2014 та 2015 років народження", - зазначили в поліції.

На місце події патрульні викликали співробітника ювенальної превенції, який задокументував факт неналежного виховання дітей.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація