Відбулося останнє засідання Київради восьмого скликання

Дата публікації
Перегляди
644
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Відбулося останнє засідання Київради восьмого скликання

Фото: КМДА

За свою каденцію Київрада провела 74 пленарних засідання - 131 пленарний день.

Сьогодні, 24 вересня, відбулося останнє засідання Київської міської ради восьмого скликання. Мер Києва Віталій Кличко на початку  засідання подякував депутатам, які ухвалювали рішення, важливі для міста і киян.

Про це повідомляє Офіційний портал Києва.

"Сьогодні останнє засідання Київради восьмого скликання. Ми п'ять років працювали і ухвалювали рішення задля розвитку столиці і комфорту її мешканців. Конгрес місцевих і регіональних влад Ради Європи визнав у 2018-2019 роках Київську міську раду найефективнішою місцевою радою. Два роки поспіль ми отримували нагороду "12 зірок", що присуджують найкращим європейським муніципалітетам чи громадам, які демонструють значні досягнення місцевої влади у залученні громади до розвитку місцевої демократії. Я дякую всім депутатам, які працювали на благо Києва і киян!" – сказав Кличко.

Мер Києва зазначив, що за свою каденцію Київрада провела 74 пленарних засідання – 131 пленарний день. Депутати розглянули і ухвалили загалом майже 10 тисяч рішень. Провели в залі засідань понад 1 тисячу годин, спільно працюючи над вирішенням питань, важливих для міста та киян.

Нагадаємо, Київрада не виключає створення мобільних госпіталів, як в Італії.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
644
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація