"Від знущань отримує задоволення": ТСН зібрала свідчення про киянина, син котрого тероризує цілу школу

"Від знущань отримує задоволення": ТСН зібрала свідчення про киянина, син котрого тероризує цілу школу

Фото: ТСН

Через агресію в родині діти припинили ходити до школи, а родичі – спілкуватися.

Суд почав розгляд ситуації навколо київського школяра, через агресивну поведінку котрого однокласники припинили відвідувати уроки. Батькові хлопця інкримінують неналежне виконання своїх обов'язків, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Його сина Артура примусово вилучили з родини, тож Роман сходу просить у суду про закриття справи, бо, мовляв, уже отримав адміністративне покарання. "Я не розумію, чому викрали Артура", - заявив чоловік, який прийшов на засідання без адвокатів. На Артура скаржилися однокласники і вчителі, а на самого Романа ТСН поскаржився медпрацівник, яка перетиналася із батьком хлопця. "Будьте дуже обережні, ця людина дуже небезпечна. Від знущань отримує задоволення. Просто садист. Поводить себе з лікарями без свідків точно, як син з учителями!", - пояснила вона.

Суд розпочав розгляд справи проти батька, чий син тероризував всю школу

Суд розпочав розгляд справи проти батька, чий син тероризував всю школу

Про родину відомо, що мама Артура померла два роки тому. Її сестра розмовляти про Романа не схотіла, але в письмовій формі пояснила, чому. "Я всюди писала. Була в опікунському і Солом’янського району, і Деснянського, мене всюди ввічливо посилали. Поки Рома мене не стукнув у Деснянському суді. Відкрито два кримінальних провадження, і поліція не хоче з Ромою зв’язуватися. Я всюди зверталася, але за законом тітка – ніхто", - написала вона в SMS-повідомленні. Після побиття Світлана три тижні лежала в лікарні, а її адвокату довелося бути захисником не лише юридичним. "Він лівою рукою різко вдарив її в обличчя, вона головою вдарилася об стіну. Він розбив їй голову, пішла кров. Він почав кидатися на батьків, і я змушений був дістати пістолет", - розповів юрист.

Тоді в суді розглядали майнову справу: у родини Світлани Роман хоче відсудити квартиру, котра належала мамі Артура, з якою він не був одружений. За законом, житло успадковує син Артур та батьки померлої. Натомість Роман цю квартиру вважає своєю, хоча живе у своєї мами. "Свідки можуть говорити, що завгодно. Ми з Артуром у суботу та неділю завжди вдома. Ми не живемо у моєї мами, ми в гостях у моєї мами", - запевняє він. Сусіди нічого незвичного за родиною не помічали, а от педагоги кажуть, що навіть коли мама була жива – насильство в родині вже процвітало. Однак ніхто про це відкрито говорити не схотів зі страху перед помстою з боку Романа. Розповісти свої враження погодилися тільки телефоном і за умови зміни голосу до непізнаваності. "Штовхав, давав запотиличники, залякував: вдома поговоримо! Малий від нього втікав", - каже одна з виховательок.

Нині Артур перебуває в реабілітаційному центрі, спілкуватися з ним психологи не дозволяють. Та зізнаються, що і з ними хлопець не вельми спілкується, бо телефоном батько суворо заборонив. "Він не знає, йому не пояснили достеменно, що мами більше не буде. Він вважає, що мама пішла небо, і це тимчасово. По Артуру видно, що в родині багато якихось агресивних моментів. Він не навчився справлятися, йому в цьому не допомогли дорослі. Болить зсередини – буде робити боляче іншим", - пояснила директор реабілітаційного центру Юлія Фещенко. На її думку, хлопцеві знадобиться тривала, кількамісячна психологічна терапія. Водночас батько впевнений, що син буде жити з ним.

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська

Повʼязані теми:

Наступна публікація