Від жінок і для жінок. Перше в Україні рожеве таксі з’явилося в Києві

Від жінок і для жінок. Перше в Україні рожеве таксі з’явилося в Києві

Фото: pixabay.com

За кермом винятково жінки, пасажири - жінки та діти.

У Києві відкрили перше в Україні жіноче таксі, де за кермом лише жінки, а пасажирами можуть бути жінки та діти.

Про це йдеться в ТСН.Ранок.

В сюжеті киянка Анна розповідає, що на таксі з сином їздять майже щодня і на звичайному часто потрапляли в неприємні ситуації. Жінка вважає, що таксі, де за кермом лише жінки, для неї ідеальний варіант.

"Я сама як водій можу сказати, що жінки більш акуратно водять машини, коли ти їдеш з дитиною, це дуже важливо", – говорить Анна.

Крім того, каже Анна, почуваєшся безпечніше, й не думаєш, як у разі чого тікати. Й не страшно відправити дитину одну. Тим паче в таксі є послуга автоняні. Водійка самостійно може відвести чи забрати дитину. Проконтролює, щоб вона зайшла у двір чи під’їзд - й після чого зателефонує батькам. Допоможуть навіть із важкими сумками.

"У мене була дівчина, у неї було 3 сумки, у неї була папка, у неї був рюкзак, і ще сумка з формою спортивною. Тому я донесла рюкзак сумку, одягли дитині рюкзак і вона вже пішла в свій клас", – розповіла водійка Ірина, яка за кермом вже 10 років. А от рожевим таксі кермує зовсім нещодавно.

Каже - в основному підкуповує пасажирів автокрісло в кожній машині, а також усмішка водійки.

Нагадаємо, українські таксисти масово відмовляються купувати в салони крісла для дітей, відповідно і платити штрафи за транспортування дітей у неналежних для цього умовах в салоні.

Бояться штрафів: українські таксисти відмовляють пасажирам з дітьми через відсутність автокрісел

Бояться штрафів: українські таксисти відмовляють пасажирам з дітьми через відсутність автокрісел

Повʼязані теми:

Наступна публікація