Від сьогодні у Києві відновила роботу міська електричка

Від сьогодні у Києві відновила роботу міська електричка

Фото: УНІАН

Електричка курсуватиме в години "пік".

У понеділок, 8 червня, у Києві відновила свою роботу міська електричка, але маршрут і години курсування електропотягів будуть обмеженими.

Як повідомляє пресслужба "Київпастрансу", потяги курсуватимуть у години пік, а також у суботи та неділі.

Від 8 червня відновлюється рух міської електрички у напрямках:

  • станція Троєщина – станція Троєщина-2 – станція Почайна;
  • станція Почайна – станція Троєщина-2 – станція Троєщина.

Зазначається, що про відновлення звичайного кільцевого руху буде повідомлено додатково.

Кореспондент "Сніданку з 1+1" Петро Кузик, який став свідком відправлення першої міської електрички після тримісячної перерви зі станції Почайна, повідомив, що у перший день її роботи пасажирів мало і усі у масках. "Її запуск випав на вихідний день і пасажирів тут небагато. Як бачимо, усі – в масках. Температурного скрінінгу на вході у вагони ніхто не робить. Поліції для контролю у вагонах немає".

Щодо графіку роботи, то наразі електричка буде здійснювати щоденно 8 рейсів вранці та 10 ввечері у години "пік". "Якщо раніше, до карантину, ці потяги їхали по колу і за годину робили 15 зупинок. То тепер час між кінцевими станціями, уявіть собі, – 9 хвилин. І це ще з однією проміжною зупинкою. Як можна побачити в графіку, потяги курсуватимуть щоденно, і лише в години "пік", - зазначив Петро Кузик.

У столиці запустили міську електричку

У столиці запустили міську електричку

Нагадаємо, в Україні від 1 червня відновили рух потягів. Під час користування залізничним транспортом потрібно дотримуватися певних правил: перебувати на вокзалах, платформах та поїздах лише в захисних масках, користуватися санітайзерами для рук, дотримуватися соціальної дистанції не менше 1,5 м, у разі виявлення симптомів гострої респіраторної хвороби залишатися вдома. 

У Києві частково відновили рух міської електрички: куди можна доїхати та за яких умов

У Києві частково відновили рух міської електрички: куди можна доїхати та за яких умов

Повʼязані теми:

Наступна публікація