Від Києва до аеропорту "Бориспіль" запустили новий поїзд

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Потяг за раз може перевозити до 470 пасажирів.

Сьогодні, 27 грудня, від залізничної станції "Київ-Пасажирський" до станції "Бориспіль-Аеропорт" почав їздити сучасний дизель-поїзд українського виробництва, який купили за 177 млн грн.

У його складі три вагони - це 170 місць для сидіння, а з урахуванням стоячих пасажирів - 470 місць. Про це повідомляє "Укрзалізниця".

Від моменту запуску Kyiv Boryspil Express ним уже скористалися понад мільйон пасажирів.

"Сьогодні співпали дві великі події: мільйонний пасажир та запуск нового дизель-поїзда. Ми спостерігаємо чималий попит на наші експреси у пікові години, коли навіть вже не вистачає здвоєних поїздів. Завдяки цьому поїзду ми зможемо задовольнити цей попит. Це перший поїзд у такій комплектації, ми його протестуємо та приймемо рішення щодо подальшої закупівлі таких поїздів", - сказав керівник "Укрзалізниці" Євген Кравцов.

Нині вивчають можливість електрифікації ділянки до самого аеропорту для запуску електропоїздів.

Нагадаємо, Kyiv Boryspil Express здійснює 58 рейсів за добу. Рекордну кількість пасажирів експреси перевезли у серпні та вересні 2019 року — 98,2 тис. та 107,6 тис. відповідно. Найбільшою популярністю користуються рейси №842 "Київ-Пасажирський" — "Бориспіль-Аеропорт" о 17:50 та №845 "Бориспіль-Аеропорт" — "Київ-Пасажирський" о 19:17. Дорогою експрес зупиняється лише на станції "Дарниця". Нині облаштовують для його зупинки платформу на Видубичах. Розклад руху поїздів між Києвом та аеропортом "Бориспіль" можна знайти за цим посиланням.

Безпека пасажирів "Укрзалізниці": після ліквідації лінійної поліції побільшало злочинів у потягах

Безпека пасажирів "Укрзалізниці": після ліквідації лінійної поліції побільшало злочинів у потягах

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація