Від 1 червня в Києві відкриють вищі навчальні, дитячі та спеціалізовані заклади

Від 1 червня в Києві відкриють вищі навчальні, дитячі та спеціалізовані заклади

Фото: УНІАН

Вищі навчальні заклади будуть доступні для майбутніх абітурієнтів.

Від понеділка, 1 червня, в Києві після карантину відновляють роботу окремі заклади для дітей та підлітків. Зокрема, ідеться про відновлення роботи дитсадків, дитячих спортивних шкіл (без роботи басейнів), заклади професійно-технічної та вищої освіти для випускників та абітурієнтів.

Відповідне рішення про відновлення роботи цих закладів у понеділок, 25 травня, має ухвалити столична Постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

"Від 1 червня у столиці планують відкрити для загального доступу пляжі та зони відпочинку біля водойм, спортивні та фітнес-комплекси, дитячо-юнацькі спортивні школи (без басейнів), також зняти обмеження відвідування міських кладовищ. Відновлять роботу заклади професійно-технічної та вищої освіти для випускників та абітурієнтів. Відповідне рішення планується прийняти в понеділок, 25 травня, на засіданні Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій», – повідомив у суботу, 23 травня, під час онлайн пресбрифінгу заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

Графік виходу Києва з карантину читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація