Вибухівки у чоловіка, який погрожував підірвати банк у Києві, не виявили

Вибухівки у чоловіка, який погрожував підірвати банк у Києві, не виявили

Фото: Прес-служба МВС України

За інформацією заступника глави МВС, "терорист" має діагноз "Олігофренія".

Вибухотенхніки перевірили приміщення в БЦ "Леонардо", яке захопив громадянин Узбекистану Сухроб Карімов. Вибухонебезпечних предметів там не виявили.

Про це повідомили в СБУ, пише "Інтерфакс".

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на Facebook-сторінці написав, що у приміщенні вибухонебезпечних предметів не було виявлено. "Тепер на нього (зловмисника - ред.) чекає суд і багато років за ґратами", - додав він. 

За інформацією з батьківщини "терориста" - Узбекистана, Сухроб Карімов стояв на обліку в психоневрологічному диспансері з діагнозом "Олігофренія". Цей діагноз, за словами Геращенка, йому поставили ще у віці 10 років.

"В Україні до сьогоднішнього дня, він (терорист) вів спокійний спосіб життя, до кримінальної відповідальності не залучався", - написав заступник глави МВС. 

Нагадаємо:

  • 3 серпня у Києва до відділення "Універсал Банк" зайшов невідомий чоловік, і заявив, що у нього в рюкзаку бомба. Він попросив викликати поліцію. Низка ЗМІ повідомляють, що "терорист", який погрожує підірвати відділення банку у центрі Києва, хоче вийти в прямий ефір на будь-якому з телеканалів, щоб озвучити якесь повідомлення.
  • СБУвці увірвалися до захопленого банку в бізнес-центрі "Леонардо", де чоловік погрожував вибухом, та затримали його. 
  • Столична прокуратура кваліфікувала дії Карімова як терористичний акт. Досудове розслідування у кримінальному провадженні доручено слідчим Головного управління СБУ в м. Києві та Київській області. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація