Вибух в будинку на Позняках: мешканцям аварійного під'їзду дозволили винести необхідне з квартир

Вибух в будинку на Позняках: мешканцям аварійного під'їзду дозволили винести необхідне з квартир

Фото: Фото Наталії Нагорної/ТСН

Рятувальники одразу попереджають людей: вище третього поверху - туди, де серйозні руйнування, - точно ніхто не піде, а на перші три - якщо це буде безпечно.

Мешканцям аварійного під'їзду на Позняках сьогодні дозволили забрати з уцілілих квартир найнеобхідніші речі. Щоправда, не в усі оселі рятувальники наважилися зайти, а мешканцям усе розповідали і показували відеозв'язком. 

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Ще в неділю вони чимдуж тікали зі свого під'їзду, щоб не опинитися під завалами, а сьогодні вранці сходяться туди знову. Десяткам мешканців пошкодженого будинку на столичних Позняках повідомили, що вони можуть забрати з квартир свої речі. Щоправда, у незвичний спосіб.  

До осель заходить кілька людей – правоохоронці та рятувальники. Поки одні усе фіксують, інші тримають відеозв'язок із власниками квартир. Показують житло і питають, що винести 

Рятувальники одразу попереджають мешканців: вище третього поверху - туди, де серйозні руйнування, - точно ніхто не піде, а на перші три - якщо це буде безпечно. Починають із перших квартир. Просять власників розповісти, де яка кімната, навіть малюють собі схему, де що треба узяти. 

Заступник голови Києва Петро Пантелеєв каже: мешканців сусідніх будинків впустили напередодні до своїх осель лише після обстеження фахівцями. А от демонтувати пошкоджену секцію швидко не вдасться.

"Просто демонтувати його так от нашвидкуруч – це неможливо, оскільки це небезпечно, поруч будинки, необхідне відповідне проєктне рішення, а ми для цього готові. До роботи залучені профільні інститути, і в разі будь-якого сценарію ми розуміємо, що треба робити", – вважає заступник міського голови Києва Петро Пантелєєв.

"Авжеж, я так теж думаю, що вартість квартири, тим паче ринкова вартість - зрозуміло яка в місті Києві. Тому нібито цей варіант можна розглядати. Але от ми все-таки бачимо, що більш прийнятним буде варіант з квартирами", – додав він.

Повʼязані теми:

Наступна публікація