Вибух у київському суді: у слідчому ізоляторі розповіли, що знайшли в речах підривника

Вибух у київському суді: у слідчому ізоляторі розповіли, що знайшли в речах підривника

В ізоляторі розповіли, що знайшли в речах підривника київського суду

Наразі у слідчому ізоляторі проводять службове розслідування.

В тюремній камері Ігоря Гуменюка, який здійснив підрив у Шевченківському райсуді Києва, було знайдено речі, з яких він, можливо, міг виготовити вибухові пристрої.

Про це повідомляє Київський слідчий ізолятор.

У повідомленні зазначається, що перебуваючи в суді, увʼязнений вчинив низку кримінальних правопорушень, спрямованих на громадську безпеку й порядок, а врешті підірвався, використовуючи невстановлений вибуховий пристрій.

"Одразу після повідомлення про цю подію в слідчому ізоляторі проведено низку заходів, спрямованих на встановлення обʼєктивної істини в цій справі. Зокрема, із залученням спеціаліста-кінолога був проведений обшук у камерному приміщенні, де утримувався увʼязнений, з метою пошуку компонентів та (або) елементів вибухівки", – йдеться у повідомленні.

У пресслужбі ізолятора заявили, що також були викликані слідчо-оперативні групи Національної поліції та ДБР.

"Після проведення відповідних першочергових слідчих дій були вилучені окремі речі увʼязненого: флакончики з лікарськими засобами, частини електричних дротів, мийний засіб, коробка з чаєм тощо. Речі вилучені з метою проведення відповідних експертиз", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше речниця Київської міської прокуратури Надія Максимець заявила, що судовий розгляд справи Ігоря Гуменюка, який здійснив підрив у Шевченківському райсуді Києва, тривав майже вісім років. Однією з основних причин названо перенесення засідань за клопотанням сторони захисту.

Крім того, ми раніше інформували, що представники українського судочинства заявили про необхідність вдосконалення механізму конвоювання підсудних і системи охорони в судах.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація