Вибух у будинку в Києві: сусіди твердять, що загибла передбачила свою смерть

Вибух у будинку в Києві: сусіди твердять, що загибла передбачила свою смерть

Фото: ГУ ДСНС у Києві

Трагедія обірвала життя 67-річної жінки.

Вибух пролунав близько 16:00 години у житловому багатоквартирному будинку в Голосіївському районі Києва. Унаслідок нього обвалилися перекриття між першим і другим поверхами, а уламки розлетілися на кілька десятків метрів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Унаслідок інциденту загинула жінка 1950 року народження, яка жила у квартирі, що стала епіцентром вибуху. Сусідки кажуть, що напередодні загибла зізнавалася їм, що саме сьогодні її не стане. "Був вибух – хлопок, дуже багато пилу. Я визирнув із вікна – отут усе було в пилу. Служби приїхали всі швидко, протягом 4-5 хвилин", - розповів свідок Андрій Боровий.

У Голосіївському районі столиці стався вибух у одному з під'їздів багатоквартирного будинку

У Голосіївському районі столиці стався вибух у одному з під'їздів багатоквартирного будинку

До медиків по допомогу звернулася жінка 1934 року народження. Про її стан наразі достеменно нічого не відомо. Натомість є інформація про те, що вже 29 родин торкнулася біда внаслідок руйнувань – ці люди звернулися по допомогу до міської влади. Газ, вода і світло в пошкодженому будинку наразі відімкнені.

За останній час це вже другий вибух у житлових будинках у цьому районі столиці. "Дуже тривожна тенденція. Ми очікуємо зараз висновки експертизи по першому вибуху. Також тут буде проведена експертиза. Звичайно, після аналізу ситуації, після отримання висновків, ми зробимо план першочергових дій", - заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак

Повʼязані теми:

Наступна публікація