Вибух у багатоповерхівці в Києві: уряд виділить гроші на придбання житла постраждалим - Геращенко

Дата публікації
Перегляди
2108
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Вибух у багатоповерхівці в Києві: уряд виділить гроші на придбання житла постраждалим - Геращенко

Фото: ГУ ДСНС у Києві

Секція будинку не підлягає відновленню.

Кабінет міністрів виділить гроші на придбання житла мешканцям будинку у Києві, де 21 червня зранку пролунав потужний вибух.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

"Зараз на засідання державної комісії з питань надзвичайних ситуацій позитивно вирішується питання про виділення коштів на придбання житла для всіх мешканців, які втратили свої квартири в результаті надзвичайної ситуації. Це 40 квартир секції, що вибухнула", - розповів він.

За словами Геращенка, зараз опорний каркас тримається тільки завдяки спеціальним тросам, які скріплюють плити, що розійшлися в різні боки.

"Секція 10-поверхового будинку, в якому стався вибух, в якій розташовані 40 квартир, на думку експертів, відновленню не підлягає. Її доведеться акуратно демонтувати без загрози для безпеки сусідніх секцій житлового будинку", - розповів він.

Також Геращенко зазначив, що рятувальники продовжують цілодобово, вручну, ризикуючи своїм життям, розбирати завали, щоб врятувати життя людей, які можуть перебувати під ними.

"Ймовірно, під завалами можуть перебувати двоє чоловіків 1967 і 1976 років народження, мешканці цього будинку. До вечора планується повністю закінчити ці роботи", - сказав він.

Читайте також:

Вибух у багатоповерхівці в Києві: зруйновано перекриття між п’ятьма поверхами - ДСНС

Як виглядає зруйнована вибухом багатоповерхівка на відео з квадрокоптера

"Замість кімнати залишилася суцільна діра": мешканка будинку у Києві, де пролунав вибух, розповіла про порятунок сусідом

Стан газових мереж у будинку на Позняках, в якому стався вибух, був задовільним - "Київгаз"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2108
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація