Вибух невідомого предмета у київській маршрутці відправив пенсіонерку в реанімацію

Вибух невідомого предмета у київській маршрутці відправив пенсіонерку в реанімацію

Фото: ТСН.ua

Правоохоронці кажуть про вогнегасник, рідні постраждалої – про газовий балон.

Звична поїздка від онуків додому завершилася для 60-річної жінки викликом швидкої і реанімацією. Пасажирка сіла відразу за водієм і стала жертвою вибуху, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Як відкрила очі – все біле в салоні. І якась жінка бере мене за руку і просить, щоб я встала. І мене вивела", - пригадує Валентина Ситник, котра вже перенесла кілька операцій і чекає на чергову. Жінка отримала глибоку рвану рану та опіки, тепер пенсіонерка змушена оплачувати пластичні операції. "Були опіки – важко сказати, термічного чи хімічного характеру. Але основною проблемою є дефект м'яких тканин. Вона буде знаходитися на лікуванні не один тиждень", - розповів лікар.

60-річна жінка перенесла кілька операцій після вибуху в маршрутці

60-річна жінка перенесла кілька операцій після вибуху в маршрутці

Того дня пані Валентину діти, як завжди, провели на маршрутку до Києва. Вона сіла попереду – одразу за водієм. Згодом під сидінням водія щось вибухнуло, металеву перегородку вивернуло на ногу Валентини. Поліція говорить про вибух вогнегасника, але чоловік потерпілої не вірить у таке пояснення. "Я так думаю, що там вибухнув побутовий маленький газовий балон, які водії возять дуже часто. Вони там собі ввечері чи вночі якусь їжу варять. Другого ступеня опіки від вогнегасника ніколи не буде", - вважає Микола Ситник.

У Держслужбі з надзвичайних ситуацій кажуть, що при неправильному зберіганні вогнегасника він міг би вибухнути – теоретично. "Якщо б такі випадки були, то я могла б сказати. Але таких випадків не було", - каже представниця ДСНС.

Відповідати за справність вогнегасників має керівник підприємства або інший відповідальний. Журналісти намагалися знайти їх – усі контакти компанії є на плакаті в салоні кожної маршрутки. Однак номери не відповідають, за адресою компанії "Надія транс" кажуть, що такої фірми немає, а в автопарку твердять, що нікого з керівництва на місці немає.

Як водії компанії зберігають вогнегасники і в якому вони стані – показав один із водіїв. Він дістав з-під сидіння новенький, ще у целофані, вогнегасник, а також показав паспорт до нього. Офіційно перевірити компанію зможуть тільки після розслідування, бо на ревізії в Україні досі діє мораторій.

Кореспондент ТСН Оксана Муляр

Повʼязані теми:

Наступна публікація