Вибух на столичних Позняках: історія 18-річної Насті, яка втратила всю родину

Вибух на столичних Позняках: історія 18-річної Насті, яка втратила всю родину

Фото: ТСН.ua

Трагедія сталася у неділю, 21 червня.

Родина 18-річної Насті загинула під час вибуху газу в багатоповерхівці на Позняках у Києві. Тоді дівчина втратила батька, матір та брата. Батькам Насті було 45 та 50 років. Квартиру родина отримала завдяки батькові. Він багато років працював машиністом на залізниці та стояв у черзі на житло. Брату дівчини Євгену, який працював у ресторані, було 29.

Про історію, яка сколихнула країну, у сюжеті Сніданку з 1+1.

18-річна Настя Недашковська нещодавно  викладала на своїй сторінці в соцмережі відео. На ньому вона бавиться з домашньою кицькою Люсею та зі своїм папужкою Гошею. Настя – студентка першого курсу Університету харчових технологій, займається танцями на пілоні та підробляє тренером. Вона жила разом із батьками та старшим братом. Утім, один недільний ранок назавжди змінив усе. 

У неділю, 21 червня, вибух прогримів у панельній десятиповерхівці у столиці. Від удару  оселя дівчини вмить опинилася під завалами та перетворилася на руїни.  У цей момент уся сім’я Насті була вдома.

"Мама на кухні готувала, брат з нічної зміни прийшов і ліг спати, батько в залі дивився телевізор. Настя пішла в душ" - це пост у фейсбуці троюрідної сестри Насті. Його жінка написала наступної доби після трагедії. Тоді рятувальники продовжували розбирати завали, але вже було очевидно, що живою з усієї родини лишилася лише дівчина.

Вибух, що змінив її життя: 18-річна Настя в одну мить осиротіла і залишилася без житла 

Вибух, що змінив її життя: 18-річна Настя в одну мить осиротіла і залишилася без житла 

"Її врятувало те, що вона в цей момент пішла у ванну,під час вибуху присіла та плита пройшла повз, поранивши лише ногу, вона чула стогін мами і крики батька про допомогу. Дівчина лишилася в прямому сенсі ні з чим, та ще й тепер круглою сиротою", - йдеться у дописі. 

Історія Насті спершу сколихнула скандал у Мережі, бо  після трагедії про допомогу дівчині просили одразу з кількох акаунтів, але всі вони вказували різні реквізити.

Це насторожило людей, які хотіли допомогти дівчині. Тому вже з власної сторінки в інстаграмі вона написала: залишилася без всіх документів та особистих речей, тож гроші для неї справді збирають два рідних дядьки, подруга та її брат, а також троюрідна сестра Насті. Колишні однокласники дівчини об’єднали всю інформацію про неї в один телеграм-канал під назвою "Допоможемо Насті" та організували також збирання одягу та особистих речей. Утім, у мережі вже з’являються і фейкові прохання про допомогу для дівчини.

Після трагедії, що забрала усю її родину та житло, Настя живе в найближчої подруги.

Повʼязані теми:

Наступна публікація