Вибух на столичних Позняках: демонтувати пошкоджений під'їзд швидко не вдасться

Вибух на столичних Позняках: демонтувати пошкоджений під'їзд швидко не вдасться

Фото: Фото Наталії Нагорної/ТСН

Для демонтажу потрібний проєкт.

Демонтувати пошкоджений вибухом під'їзд багатоповерхівки на столичних Позняках, де 21 червня стався вибух, швидко не вдасться.

Про це йдеться у ТСН.Ранок.

Розбирати напівзруйновану секцію будинку можна буде після того, як фахівці розроблять проєкт.

"Просто демонтувати його нашвидкоруч неможливо, оскільки це небезпечно. Поруч будинки. Необхідне відповідне проєктне рішення. Ми для цього готові, залучені профільні інститути", - каже заступник міського голови Києва Петро Пантелєєв.

Напередодні мешканцям аварійного під'їзду дозволили забрати з уцілілих квартир цінні речі. До осель трьох нижніх поверхів заходили правоохоронці та рятувальники. Власники тамтешніх квартир за допомогою відеозв'язку підказували їм, де шукати важливі для них речі. До слова, крім документів та грошей, просили врятувати фотографії та пам'ятні предмети. На вищі поверхи правоохоронці і рятувальники не заходили. Кажуть, що це небезпечно.

Демонтувати пошкоджений під'їзд багатоповерхівки на Позняках швидко не вдасться

Демонтувати пошкоджений під'їзд багатоповерхівки на Позняках швидко не вдасться

Нагадаємо, що стало причиною вибуху в багатоповерхівці в Києві 21 червня, поки з’ясовують. Утім, правоохоронці вже порушили кримінальне провадження за статтею порушення правил безпеки при поводженні з газом. Після пошукової операції у місті вирішуватимуть долю секції, де здетонувало. Вибух забрав життя п'яти осіб.

Повʼязані теми:

Наступна публікація