Вибух на Позняках: люди з сусіднього під'їзду поступово повертаються додому

Вибух на Позняках: люди з сусіднього під'їзду поступово повертаються додому

Фото: Фото Наталії Нагорної/ТСН

Набагато зменшилася відгороджена площа. Це пов'язано з тим, що у п'ятому під'їзді провели експертизу та визнали його таким, що придатний до проживання.

П'ятеро загиблих та припинення пошуків. На столичних Позняках, де позавчора вибухнула багатоповерхівка, рятувальники згортають роботи. Уночі вони дістали з-під завалів тіло п'ятої жертви. Більше людей серед уламків немає.

Що зараз відбувається на місці трагедії та чи відомо вже, що буде з напівзруйнованим будинком далі - в сюжеті ТСН.19:30.

Набагато зменшилася відгороджена площа. Це пов'язано з тим, що у п'ятому під'їзді провели експертизу та визнали його таким, що придатний до проживання. Туди почали повертатися люди. У них перевіряють документи.

П'ятеро загиблих та припинення пошуків: на Позняках згортають роботи

П'ятеро загиблих та припинення пошуків: на Позняках згортають роботи

О 14 годині завершилася рятувальна операція. Деякий час територія залишалася відгородженою. До людей зверталися із проханням не намагатися потрапити самотужки в будинок, бо він досі залишається небезпечним. 

"В першу чергу буде будинок взятий під цілодобову охорону, щоб убезпечити від проявів мародерства. Буде все огороджено. Небезпечно перебувати біля шостої секції, туди проходити заборонено", – заявляють рятувальники.

За іменами та прізвищами можна розказувати найтрагічнішу історію цього будинку - це історія Анастасії Недашковської, яка втратила під час вибуху свою маму, батька та брата. Батька знайшли лише сьогодні вночі під завалами. дівчина залишилася буз житла і без родини. Досі не змогли знайти під завалами її кішку. Єдиний, кого вдалося врятувати - її папуга.

Завершується рятувальна операція на Позняках. Усіх, кого шукали - знайшли, щоправда, вже неживих.

Повʼязані теми:

Наступна публікація