Хто перемагає у Києві: дані екзит-полів

Хто перемагає у Києві: дані екзит-полів

Фото: Радіо Свобода

Загалом за крісло мера столиці боролися 20 кандидатів.

У Києві, за попередніми результатами голосування за міського голову на місцевих виборах 25 жовтня, з великим відривом лідирує чинний мер Віталій Кличко.

Так, за даними екзит-полу соціологічнї групи "Рейтинг",  Кличко набрав 47,8% голосів.

На другому місці з 8,6% голосів - Олександр Попов, третє місце посідає Сергій Притула - у нього 8,3% голосів.

Фото: Соціологічна група "Рейтинг"

Серед партій, за даними "Рейтингу", лідирує "УДАР Віталія Кличка" - 21,3% голосів, на другому місці - "Європейська солідарність" - 18% голосів, третє місце у партії "Слуга народу" - 9,5% голосів.

Фото: Соціологічна група "Рейтинг"

Опитування проходило на виході зі 100 виборчих дільниць. Кількість опитаних: 10402 респондентів.  Опитування відбувалося анонімно, респонденти самостійно заповнювали анкети (бюлетені) і опускали їх у спеціально виготовлені скриньки. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 1,0%.

За даними екзит-пола Студії Савіка Шустера та телеканалу "Україна 24", на виборах мера Києва лідирує Віталій Кличко – 45,93% голосів, друге місце в Олександра Попова – 9,62%, третє місце у Ірини Верещук – 8,53%.

Фото: ТСН.ua

Серед партій, за даними Студії Савіка Шустера та телеканалу "Україна 24", лідирує "УДАР Віталія Кличка" - 19,74% голосів, на другому місці - "Європейська солідарність" – 17, 76% голосів, третє місце у партії "Слуга народу" - 10,28% голосів.

Окрім місцевих виборів сьогодні, 25 жовтня, українці відповідали на 5 запитань від президента Володимира Зеленського. А саме: 

  • Чи підтримуєте ви ідею довічного ув’язнення за корупцію в особливо великих розмірах?
  • Чи підтримуєте ви створення вільної економічної зони на території Донецької та Луганської областей?
  • Чи потрібно скоротити кількість депутатів у Верховній Раді до 300? 
  • Чи підтримуєш ти легалізацію в Україні медичного канабісу для зменшення болю у важких хворих?
  • Чи потрібно Україні на міжнародному рівні підняти питання про використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом?

Нагадаємо, у Києві у день проведення місцевих виборів шість виборчих дільниць розпочали роботу із запізненням, а дві – станом на 8:30 взагалі були зачинені. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Вибори
Наступна публікація