Вибори мера Києва: Добкін зплагіатив ідею пісні для ролика у Кличка, їх обох потролили юзери

Вибори мера Києва: Добкін зплагіатив ідею пісні для ролика у Кличка, їх обох потролили юзери

Скріншот з відео Михайла Добкіна

Один із рядків культової пісні у ролику перероблено: "Як тебе не любили, Києве мій"

Колишній нардеп і ексмер Харкова Михайло Добкін зібрався балотуватися на посаду мера Києва і вже випустив проморолик.

На відео, опублікованому в своєму Telegram-каналі, Добкін постав в образі байкера. Поголений налисо, чомусь у футболці з написом "Індія", він на мотоциклі під'їхав до монумента засновникам Києва.

У ролику використана культова пісня "Як тебе не любити, Києве мій". Але один із рядків перероблено: "Як тебе не любили, Києве мій".

До речі, ідею з піснею до ролика Добкін, найпевніше, поцупив у мера Віталія Кличка.

Нагадаємо, Кличко 31 травня привітав киян з Днем міста.

"Київ - це місто, яке знають і люблять у всьому світі. Київ - це кожен з нас! Ми любимо тебе, Києве!" - написав Кличко у себе в Facebook.

Мер Києва також розмістив в Facebook оригінальний відеоролик, присвячений святу.

На кадрах: краєвиди Києва - парки, мости, мурали - і звичайні люди, які наспівують"Як тебе не любити, Києве мій". Але родзинка відеопривітання - у кінці ролика, де словам пісні Віталій Кличко через відеочат вчить відомого актора і колишнього губернатора Каліфорнії Арнольда Шварценеггера.

"Це відео про кохання. Любов кожного киянина до свого рідного міста. Адже кожного з нас з Києвом пов'язує щось своє, особливе", - написав мер Києва в коментарі до відео.

Користувачі Facebook уже зауважили, що Добкін зплагіатив ідею Кличка і обстібали відеоролік.

Кличко вчить Добкіна співати "Як тебе не любити, Києве мій". Просто "битва титанів". Реально смішно. Ну, а як ще може бути, коли ексмер Харкова балотується на посаду мера Києва?)

Опубліковано Oleksii Bratushchak Вівторок, 14 липня 2020 р.

Журналіст Олексій Братущак написав: "Кличко вчить Добкіна співати "Як тебе не любити, Києве мій". Просто "битва титанів". Реально смішно. Ну, а як ще може бути, коли ексмер Харкова балотується на посаду мера Києва?".

Повʼязані теми:

Наступна публікація