"Ви не знаєте, хто я?": п'яна дружина митника влаштувала розбірки у Києві (відео)

"Ви не знаєте, хто я?": п'яна дружина митника влаштувала розбірки у Києві (відео)

Дата публікації
Перегляди
19к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Ви не знаєте, хто я?": п'яна дружина митника влаштувала розбірки у Києві (відео)

Фото: Київ Оперативний

Жінка раніше мінімум двічі була засуджена за водіння у нетверезому стані, зазначає "Київ Оперативний".

У Києві п'яна дружина митника на Mazda влаштувала розбірки з патрульними поліцейськими.

"Ви не знаєте, хто я! Вам зараз усім буде капець", - кричала жінка, яку зупинили за водіння у стані сп'яніння.

Про це повідомив "Київ Оперативний" та оприлюднив відповідне відео.

А почалося все з того, що з супермаркету на проспекті Лобановського надійшов виклик на лінію 102. Незначний конфлікт, який, по суті, вирішили ще до того, як прибули патрульні.

"Коли поліцейські йшли з магазину, до них підійшов охоронець і вказав на жінку. За його словами, ця панянка приїхала у нетверезому стані на автомобілі Mazda. Копи підійшли до жінки, впевнилися, що та має ознаки алкогольного сп’яніння, і попередили про негативні наслідки та відповідальність за кермування автомобілем у такому стані", - йдеться у повідомленні.

За деякий час жінка, не послухавши поліцейських, сіла в авто і поїхала.

Коли ті самі патрульні її зупинили, вона вийшла з авто і почала казати, що нібито не була за кермом, а просто тут гуляє із своїм песиком. Вона ще багато чого казала, наприклад: "Дайте мені телефон подзвонити", "Ви не знаете, хто я, вам усім зараз будет капець"…

Та, вы знаете кто я? З АТБ, що на Лобановського, надійшов виклик на лінію 102. Незначний конфлікт, який по суті вирішили ще до того, як прибули патрульні. Коли поліцейські йшли з магазину до них підійшов охоронець і вказан на жінку. За його словами ця панянка приїхала у бухому стані на автомобілі #Mazda. Копи підійшли до жінки, впевнилися, що та має ознаки алкогольного сп’яніння і попередили про негативні наслідки та відповідальність за кермування автомобілем у такому стані. Через деякий час жінка, не послухавши поліцейських, тупо сіла в авто і поїхала. Коли ті самі патрульні її зупинили - вона вийшла з авто і почала казати, що вона не була за кермом, а просто тут гуляє із своїм песиком. Вона ще багато чого казала, наприклад «дайте мне телефон позвонить», «во не знаете кто я, вам всем сейчас будет капец»… Тю, чого ж не знаємо? Знаємо, ви - Василенко Ганна Володимирівна, в минулому приватний підприємець та безробітна, а зараз кандидат на посаду "Головний державний інспектор" в Державну митну службу України. Чоловік Ваш - Василенко Сергій Володимирович також нещодавно працює на "Київській митниці". Раніше мінімум двічі засуджена за водіння в нетверезому стані https://reyestr.court.gov.ua/Review/65946324 https://reyestr.court.gov.ua/Review/69941657 Алкашка та потенційна вбивця звичайна. Відео: Варта Голосієва

Опубліковано Київ Оперативний Середа, 28 липня 2021 р.

За даними "Києва Оперативного", п'яна жінка – це Ганна В., у минулому приватний підприємець та безробітна, а зараз - кандидат на посаду "Головний державний інспектор" в Державну митну службу України. Її чоловік - Сергій В. також нещодавно працює на "Київській митниці".

"Ганна В. раніше мінімум двічі була засуджена за водіння у нетверезому стані", - пише інтернет-паблік і додає  відповідні витяги з ЄРДР:

https://reyestr.court.gov.ua/Review/65946324

https://reyestr.court.gov.ua/Review/69941657

Нагадаємо, у Києві чинна суддя скоїла ДТП: вона протаранила електроопору і врізалася у дерево. За словами очевидців, від жінки тхнуло алкоголем.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
19к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація