Вертолітний майданчик Януковича у Києві передали громаді міста

Вертолітний майданчик Януковича у Києві передали громаді міста

Фото: YanukovychLeaks

Його можуть використовувати для перевезення поранених бійців.

Вертолітний майданчик, розташований на території Конгресно-виставкового центру "Парковий", передали в управління громади міста. 

Про це повідомив речник Генеральної прокуратури Андрій Лисенко. 

"Відповідно процедури, прокурор у кримінальному провадженні О. Жила на виконання ухвали слідчого судді Голосіївського районного суду міста Києва здійснив передачу цього майна в управління представнику Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів", - йдеться у його повідомленні.

Лисенко додав, що об'єкт передано "Центру організації дорожнього руху" КМДА. Компанія буде управителем майна за результатами відкритого конкурсу. 

Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник заявив, що надалі комплекс "Парковий" будуть використовувати з культурною та соціальною метою. Вертолітний майданчик можуть використовувати у санітарній авіації, зокрема перевозити тяжко поранених бійців з Донбасу. 

Нагадаємо, взимку 2018 повідомлялося, що вертолітний майданчик екс-президента України Януковича фігурує в офшорному скандалі з людьми, наближеними до президента-втікача. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація