"Вершники Апокаліпсису". Студенти завалили сміттям територію КПІ під час святкування

Люди викликали поліцію та швидку. 

Студенти влаштували справжній безлад на території НТУУ "КПІ" імені Ігоря Сікорського в Києві під час святкування початку навчального року. Фото вкритої сміттям галявини та переповнених смітників опублікував на своїй сторінці патрульний полісмен Дмитро Крештофов.

На світлинах видно купи пляшок з-під алкогольних напоїв, обгорток та іншого сміття, яке валяється під смітниками і на траві. На дерево почепили зламаний візок із супермаркету, а ще в одному відпочивав один з молодиків.

Полісмен написав, що вранці під час Дня першокурсників віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко назвав студентів політеху "технічною елітою" України, а вночі розпочалося бурхливе святкування.

"Кілька швидких для особливо сп'янілих, кілька патрулів для заяв про поцуплені айфони, а ще купа сміття, порожніх пляшок від алкоголю і катання на вкрадених з супермаркету візках. І це так святкували не десяток студентів... На момент приїзду поліції таких студентів було кілька сотень... Як на око, то більше тисячі "майбутньої еліти", - написав правоохоронець у Facebook.  

"Зі святом, КПІ! Зі святом, майбутня технічна еліта України!– звернувся до першокурсників Віце-прем'єр-міністр України Г...

Опубликовано Дмитрием Крештофовым 31 августа 2017 г.

Нагадаємо, раніше у Києві  знесли низку МАФів біля станції метро "Політехнічний інститут". Уламки ларьків лежали просто посеред вулиці. Згодом у КМДА повідомили, що на звільненому місці має з'явитися сквер. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація