Вершник у магазині у Києві: чоловік силою відібрав коня у власника

Вершник у магазині у Києві: чоловік силою відібрав коня у власника

ТСН вдалось розшукати коня, але самого вершника все ще шукають.

У Києві чоловік напідпитку та лише в самому спідньому заїхав у супермаркет на коні купити собі пива. Відео з'явилося в Інтернеті й одразу стало популярним. Цікаво, що отоваритися вершнику таки вдалося, йдеться у ТСН.19:30.

Усі місцеві на вулиці Гонгадзе, де сталась подія, вже чули про п'яного вершника, але переконують - ні він, ні його кінь не  з їхнього району.

ТСН іде по конячих слідах. Вони приводять у місцевий парк розваг. Є і коні, але, виявляється, жоден з них у супермаркет  по пиво не їздив. Але конячий світ столиці доволі тісний, за кілька годин журналісти знаходять того коня. Його звати Нєждан.

Слава Ткаченко за цим конем доглядає, інколи катає на ньому людей біля озера. Він розказує, що до нього підійшов п'яний чоловік і коня фактично відібрав силою.

У Києві чоловік напідпитку заїхав у супермаркет на коні

У Києві чоловік напідпитку заїхав у супермаркет на коні

"Каже - дай коня, бо вдарю по морді, почав мені погрожувати. Каже - я тобі ноги поламаю. Знаю, що його звати Вова", - розповідає Слава.

Цього Вову-дебошира вже шукає столична поліція. Копи передивляються відео і складають словесний портрет порушника. Поліцейські кажуть, дарма, що  майже голий, - знайдуть. От тільки покарати за те, що заїхав у торгівельний центр на коні, навряд чи зможуть. Бо по вулицях їздити на коні можна, а на дверях супермаркету попередження, що на конях і в трусах вхід-в'їзд заборонений - напису такого немає.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9125
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація