Венедіктова представила нового керівника прокуратури Києва

Дата публікації
Перегляди
886
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Венедіктова представила нового керівника прокуратури Києва

Фото: Генеральна прокуратура України

Він працює в органах прокуратури від 2001 року.

Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова представила нового керівника прокуратури Києва Олега Кіпера. Раніше він працював заступником прокурора столиці. Про це повідомляє пресслужба генпрокуратури.

Венедіктова очікує від нового керівника столичної прокуратури ефективної та злагодженої роботи. "Завдань багато, але сподіваюсь, що колектив столичної прокуратури, працюючи єдиною командою, забезпечить їх ефективне виконання, а результати відповідатимуть запиту суспільства", - заявила вона.

У відповідь, Кіпер подякував за довіру та запевнив, що докладе максимум зусиль для ефективного виконання поставлених завдань.

Як відомо, Кіпер почав працювати в органах прокуратури 2001 року. Обіймав посади слідчого Котовської міжрайонної прокуратури Одеської області, прокурора відділу прокуратури Одеської області, прокурора відділу Генеральної прокуратури України, начальника управління прокуратури Івано-Франківської області, заступника прокурора Івано-Франківської області, заступник начальника управління – начальника відділу Генеральної прокуратури України. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що понад тисяча люстрованих прокурорів подали до суду, вони просять поновлення та компенсацій. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
886
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація