"Велике будівництво" уже в Києві: Тимошенко оголосив про створення урбан-парку на ВДНГ

Дата публікації
Перегляди
1107
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Велике будівництво" уже в Києві: Тимошенко оголосив про створення урбан-парку на ВДНГ

Зокрема, у парку будуть майданчики для вуличних видів футболу, баскетболу, танців, доріжки для бігу, дитячі урбан-локації.

На території ВДНГ у Києві облаштують сучасний урбан-парк, де мешканці та гості столиці зможуть безкоштовно займатися різними видами спорту.

Підготовчі роботи на об’єкті стартують вже уже 28 травня, заявив у Facebook заступник голови Офісу Президента, координатор програми "Велике будівництво" Кирило Тимошенко.

"Урбан-парк у Києві буде створений у рамках програм "Велике будівництво" та "Здорова Україна", ініційованих президентом Володимиром Зеленським. Щоб бути здоровими і займатись спортом, українцям не обов'язково купувати абонементи у фітнес-зали. Ми створюємо доступну, а головне цікаву та різноманітну інфраструктуру", - розповів Тимошенко. 

Він пояснив, що урбан-парк — частина концепції спортивного кластера на ВДНГ, який реалізується за підтримки Офісу Президента України. 

За словами заступника голови ОП, у новому урбан-парку влаштують бетонний скейт-парк, майданчики для вуличних видів футболу, баскетболу, танців, воркауту та паркуру, клаймбінгу, доріжки для бігу, дитячі урбан-локації, столи для тенісу. Тут також будуть регулярно проводитися батли та джеми вуличних культур.

Усе це буде безкоштовним для відвідувачів, наголосив Тимошенко. "Вже точно знаю, що урбан-парк стане однією з улюблених локацій для киян. Особисто теж чекаю з нетерпінням", - написав він.

Нагадаємо, раніше заступник голови Офісу Президента, координатор "Великого будівництва" Кирило Тимошенко заявив, що у кожній області України до 2024 року з'явиться сучасний багатофункціональний спортивний об'єкт.

Дата публікації
Перегляди
1107
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація