Вдарила і тягла за вухо: у Києві вчителька знущалася з учня

Вдарила і тягла за вухо: у Києві вчителька знущалася з учня

Вдарила і тягла за вухо: у Києві вчителька знущалася з учня

Фото: із соцмереж

Вчителька застосувала насильство стосовно третьокласника, бо він нібито "знущався з неї".

У київській школі класний керівник застосувала силу до учня нібито через його поведінку. Інцидент стався у столичній гімназії між педагогом і учнем третього класу 22 вересня. Вчителька схопила хлопчика за вухо, потягла з-за парти і змусила його стояти біля стіни.

Про це на сторінці "Батьки SOS" розповіла мама дитини.

"Класний керівник третього класу, Тетяна Н., застосувала щодо нього фізичну силу, а саме схопила його за вухо, потягла до дверей і поставила до стіни. Син плакав і сказав, що йому було дуже боляче. На моє запитання вчителю, яке вона мала право так вчинити, я почула наступне: "А яке право він має знущатися з мене?" - написала мама хлопчика.

У чому полягали знущання дитини з вчительки, вона не повідомила.

Хлопчик у сльозах і навіть вдома нічого не хоче розповідати.

Автор посту повідомила, що написала заяву до поліцію і розповіла про ситуацію директору, але жодних дій керівництво школи досі не зробило.

Дитячий психолог порекомендував пройти матері і сину кілька сеансів у фахівця.

"На сьогодні 25 вересня ні школа, ні поліція не зробили жодної дії для прояснення та врегулювання конфлікту. Наразі можливість повноцінно ходити на роботу відсутня (я є мамою одиначкою), вдома з сином займаюся, школі, мабуть, зручно. Через те, що вважаю, що це все почалося зовсім не 22.09, а набагато раніше. І у мене є всі підстави так думати", - написала жінка.

Нагадаємо, під Києвом восьмирічний хлопчик намагався викинутися у вікно на очах у вчителя.

Повʼязані теми:

Наступна публікація