Ватажку "тітушок" Крисіну та його охоронцю подовжили арешт

Ватажку "тітушок" Крисіну та його охоронцю подовжили арешт

Фото: УНІАН

У справі заявлено про 20 свідків.

У понеділок, 16 липня, ватажку "тітушок" Юрію Крисіну та його охоронцю Сергію Чемесу подовжили термін тримання під вартою до 13 вересня включно.

Про це повідомляє Дарницький районний суд

Чоловіків обвинувачують у викраденні та катуванні майданівців у січні-лютому 2014 року.

"Суд ухвалив продовжити термін дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Захисник Гнатюк заперечила проти задоволення цього клопотання. Суд вийшов з того, що запобіжні заходи є засобами забезпечення безпеки. Суд бере до уваги, що Крисін і Чемес обвинувачуються у скоєнні тяжкого злочину", - сказала суддя Любов Леонтюк.

Наступне засідання відбудеться 20 липня об 11:30.

 

 

Нагадаємо, ватажка "тітушок" Крисіна підозрюють у вбивстві журналіста В’ячеслава Веремія вбили в ніч проти 19 лютого 2014 року поруч із Софійською площею в Києві, у період Євромайдану. 

Крисін став фігурантом й інших справ. Зокрема, справи про напад на автозаправну станцію "Народна АЗС" у Києві в районі аеропорту "Жуляни" 5 травня 2016 року.

13 червня апеляційний суд Києва засудив Крисіна у справі про вбивство журналіста В'ячеслава Веремія до п'яти років в'язниці.

Попереднє засідання відбулось у вівторок, 10 липня, де Юрій Крисін під час суду накричав на матір вбитого журналіста В'ячеслава Веремія.

Повʼязані теми:

Наступна публікація