ВАКС оголосив у міжнародний розшук депутата Трубіцина, який втік з України: подробиці

ВАКС оголосив у міжнародний розшук депутата Трубіцина, який втік з України: подробиці

Депутата Трубіцина оголосили у міжнародний розшук.

ВАКС встановив, що Трубіцин перебуває за кордоном.

У понеділок, 5 червня, Вищий антикорупційний суд оголосив у розшук депутата Київської міської ради Владислава Трубіцина, якого підозрюють у корупції, проте він зумів виїхати з України під час воєнного стану. 

Про це повідомили в САП. 

Депутата Трубіцина підозрюють у хабарі в розмірі 1,39 млн грн. Проте він під час дії воєнного стану зумів виїхати за кордон. Тепер суд оголосив його у міжнародний розшук. 

"Суд зважив на системні неявки обвинуваченого у судові засідання і наявність підтвердженої інформації про перетин кордону указаною особою та задовольнив клопотання у повному обсязі. Клопотання щодо звернення в дохід держави застави у розмірі 9 млн 886 тис. грн та щодо обрання обвинуваченому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою буде розглянуто на наступному засіданні – 12.06.2023", - йдеться у повідомленні САП. 

Скандал із депутатом Трубіциним: що відомо 

Депутата Київської міської ради Владислава Трубіцина підозрюють в отриманні хабаря 1,39 млн грн. Він у змові з наближеними особами та посадовцями комунальних підприємств організували корупційну схему, в рамках якої одержували від підприємців неправомірну вигоду за розміщення МАФів. 

9 лютого НАБУ повідомило про його затримання. 16 лютого Трубіцин вийшов з СІЗО під заставу. 

Згодом стало відомо, що голова ГУР Кирило Буданов надав депутатові Київради Владиславу Трубіцину лист для виїзду за кордон, після чого останній втік.

Виїзд пояснювали волонтерською діяльністю для забезпечення Сил спеціальних операцій "спеціальним обладнанням". Дозвіл був виданий аж на чотири місяці – від 28 січня до 25 травня. Проте депутат так і не повернувся. 

Читайте також:

Депутату Трубіцину погоджено підозру щодо отримання хабаря – він перебуває у СІЗО | Новини України

Депутату Трубіцину погоджено підозру щодо отримання хабаря – він перебуває у СІЗО | Новини України

Повʼязані теми:

Наступна публікація