Вакцинація від коронавірусу в Києві: скільки медиків щепилося і хто був першим (відео)

Вакцинація від коронавірусу в Києві: скільки медиків щепилося і хто був першим (відео)

Ілюстрація / Фото: Олег Синєгубов

Перший вакцинований від коронавірусу медик у Києві почувається добре.

У Києві в Олександрівській клінічній лікарні 25 лютого стартувала вакцинація від коронавірусу. Станом на 11:30 вакцинувалося 30 медиків мобільних бригад та Олександрівської лікарні.

Про це повідомляється на сайті КМДА.

Першим вакцинувався завідувач відділення інфекційної реанімації Олександрівської клінічної лікарні Олексій Куценко. За його словами, після щеплення жодних побічних ефектів він не відчуває, його самопочуття задовільне.

Зі слів Куценка, він щодня упродовж року займається лікуванням хворих на коронавірус і бачить трагедії, тому вибору — вакцинуватися чи ні — не було.

"Я вирішив самостійно, що вакцинація необхідна. Необхідна масова вакцинація населення України для того, щоб збити шквал ковідної інфекції. На жаль, люди упереджено ставляться до щеплення. Сподіваюся, наш приклад стане позитивним і буде аргументом для тих, хто сумнівається", — висловився лікар.

Крім того, він розповів, що вже перехворів на коронавірус у легкій формі торік у листопаді. За його словами, хоч і сформувався імунітет, нещодавно зроблений ІФА-тест на імуноглобуліни G, показав, що вони різко впали.

"Я не думаю, що прогадав, і вважаю, що так повинні зробити всі", — додав Куценко під час прямого ефіру телеканалу "Київ".

Другою вакцинувалася лікарка, яка входить до мобільної бригади. З її слів, процедура не відрізняється від звичайного щеплення від грипу. Вона розповіла, що вакцинуватися вирішила без вагань і нині почувається добре.

Нагадаємо, Україна 23 лютого отримала перші 500 тисяч доз вакцини від коронавірусу. Кампанію імунізації почали препаратом не британського виробництва, а вакциною Covishield Oxford-AstraZeneca виробництва Індійського інституту сироватки (SII) в Пуне за ліцензією згаданої вище компанії. Яка ефективність препарату, протипоказання і склад, читайте у нашому матеріалі.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація