В ЖК "Новопечерські Липки" відкрили фонтан з водоспадом та оголосили про старт нової черги Новини компаній

В ЖК "Новопечерські Липки" відкрили фонтан з водоспадом та оголосили про старт нової черги

На території кварталу бізнес-класу "Новопечерські Липки", що у Печерському районі столиці, на минулих вихідних відкрили новий фонтанний комплекс з водоспадом. Відкриття пройшло у форматі сімейного свята Summer Water Day, де гостям представили нову прогулянкову алею,  розважали вуличним перформансом, виступом DOROFEEVA  та диджиталізованими спецефектами. Також на святі гостям  презентували  останню, 8  чергу найбільшого в Україні комплексного проєкту на Печерську.

Фонтанний комплекс з водоспадом є частиною 6 черги ЖК "Новопечерські Липки", яка вже введена в експлуатацію й є основним елементом нової прогулянкової ландшафтної алеї проекту. 8 черга кварталу, яку представили на святковій вечірці, доповнить концепцію ЖК підвісними пішохідними мостами, які  будуть інтегровані в прогулянковий ландшафт останніх черг ЖК.

8 черга кварталу "Новопечерські Липки" це - 5 будинків висотністю 16-24 поверхи, 742 квартири з сучасними планувальними рішеннями та видовими терасами на останніх поверхах, школа та дитячі садки, велика прогулянкова паркова зона . Нова черга кварталу спроектована у форматі mixed-use. Загальна площа нових будинків черги  – 101 700 м2,  підземний паркінг площею 18 925 м2 , комерційні приміщення для бізнесу  - 11 800 м2. Також в новій черзі запроектований унікальний громадський простір та багатофункціональний освітній простір для дітей віком від 2 до 16  років. 

Інвестиційно-девелоперська компанія повного циклу City One Development в партнерстві з компанією UDP вже приступили до будівництва  8-ї ,останньої черги будівництва житлового кварталу "Новопечерські Липки". Закінчити проєкт планують у 2024 році.

Валерій Кодецький, президент інвестиційно-девелоперської компанії City One Development: " Новопечерські Липки –  це перший у столиці проєкт такого формату, в який ми заклали філософію людиноцентричності . Продумана концепція, екосистемний підхід до планування та розвитку , інновації, які ми втілюємо у кожній новій черзі проєкту,  дозволяють нам залишатись вже більше 10 років у ТОП кращих ЖК. Кожна нова черга для нас – це перш за все виклик та завдання зробити сучасне місто більш зручним, комфортним та безпечним для людей. А багаторічна довіра наших клієнтів – це наше головне досягнення та найкраща рекомендація".

Про ЖК "Новопечерські Липки"

Житловий квартал бізнес-класу розміщений у Печерському районі столиці й займає територію у 25 га. В ЖК вже реалізовано 6 черг загальною площею 683 149  м2, 7 та 8 черги на етапі будівництва. Всього в кварталі запроектовано 3800 квартир, 2 767 вже збудовано. Третина території  проєкту – зелені та прогулянкові зони . В ЖК понад 120 об’єктів інфраструктури, серед яких: 2 загальноосвітні школи – Новопечерська  школа та British School, дитячий садок повного дня "Академія Щастя LeapKids", спортивно-оздоровчий комплекс GYMMAXX, Тенісна Академія UTA, медичні центри, побутові сервіси, центри розвитку, творчі студії, ресторани та SPA салони та багато іншого. Квартал реалізовується компанією City One Development у партнерстві із компанією UDP. https://novolipki.com

Наступна публікація