В усіх районах Києва почали оновлювати тротуари

В усіх районах Києва почали оновлювати тротуари

Фото: КМДА

Упродовж року в рамках середніх ремонтів планується оновити близько 40 тисяч квадратних метрів покриття тротуарів.

У Києві тривають капітальні і поточні ремонти доріг. Паралельно з оновлення проїжджих частин, столичні дорожники відновлюють тротуари. Нині працюють у всіх районах.

Про це повідомляє КК "Київавтодор".

"Оновлення покриття тротуарів – важлива частина робіт дорожньої служби. Нині оновлюють покриття пішохідних доріжок на вул. Костянтинівській площею близько 400 квадратних метрів, вул. Якуба Коласа площею 722 квадратних метрів, вул. Котельникова площею 1221 квадратний метр", – повідомив в.о. генерального директора комунальної корпорації "Київавтодор" Олександр Федоренко.

Ремонтуватимуть тротуари і в рамках середніх ремонтів. Так, оновлення відбудеться на доріжках на вул. Чистяківській, просп. Лобановського, вул. Тургенівській та інших.

"Загалом, упродовж року в рамках середніх ремонтів планується оновити близько 40 тисяч квадратних метрів покриття тротуарів", – додав Федоренко.

Крім того, тротуари ремонтують у рамках капітальних ремонтів і реконструкцій. Так, роботи з оновлення пішохідних доріжок уже виконують на вул. Чорнобильській, вул. Борщагівській, проспекті Степана Бандери.

Нагадаємо, у столиці капітальні ремонти доріг тривають від Троєщини до Святошина. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація