В Укргідрометцентрі розповіли про рівень забруднення повітря у Києві

В Укргідрометцентрі розповіли про рівень забруднення повітря у Києві

Фото: УНІАН

Хімічний склад повітря характерний для квітня місяця.

Забруднення повітря у Києві не перевищує допустиму норму.

Про це під час брифінгу повідомив заступник директора Українського гідрометцентру Анатолій Прокопенко.

За його словами, хімічний склад повітря характерний для квітня місяця. "Перевищення гранично допустимих концентрацій відмічається по діоксиду азоту, частково діоксиду сірки та формальдегіду. Це стосується місць скупчення автотранспорту, зокрема, через ремонт доріг", - наголосив Прокопенко. 

Радіоактивне забруднення у Київській та Житомирській областях через лісові пожежі, залишається в межах природного фону. Крім того, переміщення залишків відбувається в східному напрямку.

"Наприклад, із зони відчуження Чорнобильської АЕС - на західні райони Чернігівської області, а з північних районів Житомирської області - в напрямку північних районів Київської області, зі швидкістю до 15-20 км/год", - розповів метеоролог.

Як повідомлялося, у Чорнобильській зоні 10 днів поспіль тривала пожежа, яку 14 квітня вдалося згасити, останні два дні спостерігалось лише тління пеньків та деревини. Рятувальникам дуже допоміг дощ. Однак через сильний вітер 16 квітня у Чорнобильській зоні знову почалась пожежа.

4 квітня в Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення поблизу с. Володимирівка Котовського лісництва виникла верхова лісова пожежа на площі 20 га. До гасіння залучили авіацію. 6 квітня поліція відкрила кримінальне провадження через пожежу в Чорнобильській зоні. Журналісти ТСН, які побували на місці згарища, кажуть, що вогнем знищено не лише ліси, а й 12 віддалених сіл, цвинтарі. Від пожежі загинули та постраждали сотні тварин. Збитки сягають десятків мільйонів гривень, проте точна площа вигорання ще невідома.

Їдкий смог на собі найбільше відчули люди з хронічними захворюванням легень, алергіки та навіть тварини

Їдкий смог на собі найбільше відчули люди з хронічними захворюванням легень, алергіки та навіть тварини

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація