В столиці затримали організатора дитячої порностудії

В столиці затримали організатора дитячої порностудії

В столиці затримали організатора дитячої порностудії

Вже встановлено, що від злочинної діяльності затриманого постраждало п’ять неповнолітніх.

Національна поліція України викрила та затримала організатора дитячої порностудії в Києві. Відзнятий матеріал він за грошові кошти збував через мережу Інтернет до країн Європейського Союзу, Азії та країн Америки.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України.

“Заходи з встановлення та документуванню зазначеного злочину проводилися в рамках співпраці з колегами з Великобританії. Затриманий в різних орендованих фотостудіях столиці організував, режисирував, приймав участь та проводив фото-, відеозйомки матеріалів порнографічного характеру за участі малолітніх та неповнолітніх дітей”, - йдеться у повідомленні.

За результатами перевірки детективами слідчого управління поліції в Полтавській області було розпочато кримінальне провадження за ч.4 ст. 301 (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) Кримінального кодексу України.

В столиці поліцейські затримали організатора дитячої порностудії

В столиці поліцейські затримали організатора дитячої порностудії Заходи по встановленню та документуванню зазначеного злочину проводилися в рамках співпраці з колегами з Великобританії. Затриманий в різних орендованих фотостудіях столиці організував, режисирував, приймав участь та проводив фото-, відеозйомки матеріалів порнографічного характеру за участі малолітніх та неповнолітніх дітей. #поліція #Київ #новини #діти #торгівля_людьми Сергій Князєв Vyacheslav Abroskin Iaroslav Trakalo Ольга Атаманова Konstantin Bushuev Департамент боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Українська правда Цензор.НЕТ Телеканал "Прямий" 24 Канал 112.ua 1+1 UA: Перший Радіо Свобода

Опубліковано Національна поліція України Неділя, 24 лютого 2019 р.

В результаті досудового розслідування поліцейські встановили та задокументували злочинну діяльність 51-річного чоловіка. Фігурант, прикриваючись діяльністю професійного фотографа, підшукував неповнолітніх осіб жіночої статі. Зловмисник входив з ними в довірчі відносини, а через деякий проміжок часу схиляв їх до статевих зносин з ним та його 22-річним поплічником.

У поліції додали, за статеві зносини з неповнолітніми та участь їх у “порнозйомках” зловмисник сплачував дітям від 500 до півтори тисячі гривень.

Крім того, за місцем мешкання старшого чоловіка поліцейські виявили двох неповнолітніх дівчат, стосовно яких фігурант готувався вчинити розпусні дії та виготовити дитячу порнографію.

Вже встановлено, що від злочинної діяльності затриманого постраждало п’ять неповнолітніх.

Наразі чоловік затриманий в порядку ст. 208 КПК України. Тривають заходи щодо встановлення малолітніх та неповнолітніх дітей, які піддавалися сексуальній експлуатації.

Повʼязані теми:

Наступна публікація