В "Ощадбанку" повідомили, що під час підпалу банку готівка не постраждала

В "Ощадбанку" повідомили, що під час підпалу банку готівка не постраждала

Фото: Поліція Києва / Facebook

Нині відділення зачиняється на ремонт.

У Києві підпалили «Ощадбанк». Сталося це вдосвіта. За даними поліції, невідомі кинули у приміщення "коктейль Молотова". А за словами свідків, був ще й вибух, йдеться в ТСН.12.00

Надзвичайна подія сталася близько четвертої ранку, мешканці сусіднього будинку, який розташований буквально за лічені метри від фінустанови, кажуть, що прокинулися вранці від того, що почули тріск скла, а потім вибух.

На місце події оперативно прибули пожежники і поліція. Вони повідомили, що невідомі кинули у бік фінансової установи пляшки із запальною сумішшю.

Не так давно на стінах банку з’явився напис «Русь», що це могло означати чи лунали у бік фінустанов якісь погрози, керівниця відділення, яку викликали із відпустки, будь-що коментувати відмовилася.

Відділення "Ощадбанку", яке підірвали невідомі, закривають на ремонт

Відділення "Ощадбанку", яке підірвали невідомі, закривають на ремонт

«Ощадбанк» прокоментував надзвичайну подію у себе на офіційній сторінці.

«Грошові кошти у касі банку та банкоматі збережено. Причини інциденту не відомі», - йдеться в повідомленні.

Сюди терміново прибули інкасатори, вони вилучили готівку із банкомата. Працівники банку зібрали гроші, які були в касах, акуратно рахують і через вікно вцілілого кабінету передали інкасаторам.

Нині відділення зачиняється на ремонт. А працівників повідомили, що вони сьогодні виходять на роботу в іншому відділенні. Яких збитків зазнав банк ще рахують. Однак всі радіють, що ніхто не постраждав. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація