В одному з районів Києва з'явилися озброєні "мисливці" на трамваї

В одному з районів Києва з'явилися озброєні "мисливці" на трамваї

Фото: Фото Олени Мацюцької/ТСН

Водії кажуть, що напади трапляються регулярно.

У столиці ввечері невідомі стріляли в трамвай і влучили у вікно, біля якого сиділа дівчина. Водії кажуть, це вже не перший випадок у цьому районі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Я могла би померти", - констатує молода пасажирка, котра разом із друзями поверталася додому. Від ушкоджень дівчину урятував її хлопець. "Ми сиділи, веселилися. Хлопець мене пригинає, і я чую тріск. Скло розбилося. Я повертаюся – там слід від кулі був", - каже вона. Куля пройшла наскрізь і могла поранити або й убити дівчину.

У солом'янському районі столиці невідомі обстріляли трамвай

У солом'янському районі столиці невідомі обстріляли трамвай

Свідок Микита каже, що разом із іншими пасажирами шість разів телефонував до поліції, аж поки патруль не приїхав. Хлопець запевняє, що копи протокол не складали та заяви від пасажирів не приймали. "Поліція приїхала – минуло хвилин 40. Вони просто пройшлися, подивилися, навіть не заходили у салон. Вони просто пройшли по вулиці, покурили, постояли і далі пішли", - каже він.

Жителів мікрорайону постріляний трамвай не здивував – вони кажуть, що криміногенна ситуація в ньому погіршилася. Водії трамваїв кажуть, що на ділянку колій виїздять із особливим напруженням, бо там регулярно стаються неприємності. "Чотири дні підряд і в мене кидали. Потрапили по борту вагону, нічого не розбили. Молоді люди якісь, спочатку каміння кидали", - каже один із працівників транспорту. Він переконує, що кожного разу викликав поліцію, але зловмисники і досі на волі.

Кореспондент ТСН Борис Бондарчук

Повʼязані теми:

Наступна публікація