В одного з пасажирів поїзда "Рига-Київ" виявили коронавірус

В одного з пасажирів поїзда "Рига-Київ" виявили коронавірус

Фото: УНІАН

В евакуйованого пасажира поїздом "Рига-Київ" виявили коронавірус, чоловіка госпіталізували.

В одного із пасажирів евакуаційного поїзда "Рига-Київ" підтвердили коронавірус. Хворого шпиталізували, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Вагон, у якому він їхав, продезінфікували працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Потяг з Латвії із українськими громадянами приїхав у понеділок. П'ятеро пасажирів з високою температурою звернулися до лікарів. Експрестести захворювання не виявили. Утім, лише сьогодні, 26 березня, з’явилися остаточні результати лабораторних аналізів.

В одного із пасажирів евакуаційного поїзда "Рига-Київ" підтвердили коронавірус

В одного із пасажирів евакуаційного поїзда "Рига-Київ" підтвердили коронавірус

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація