В одній із квартир зруйнованого вибухом будинку на Позняках знайшли зброю, боєприпаси та вибухівку

В одній із квартир зруйнованого вибухом будинку на Позняках знайшли зброю, боєприпаси та вибухівку

Фото: Фото Наталії Нагорної/ТСН

Власника квартири затримано.

В одній із квартир будинку на вулиці Соломії Крушельницької, 1/5 рятувальники знайшли вогнепальну зброю, боєприпаси та вибухонебезпечні рідини.

Вилучену зброю, боєприпаси та ємкості передано до поліції для проведення слідчих дій. Власника квартири затримано.

Про це повідомили у Департаменті муніципальної безпеки КМДА.

"Учора, 14 жовтня, приблизно о 14:00, під час проведення робіт із повернення речей мешканців будинку на Соломії Крушельницької, 1/5, в одній із квартир знайдено нелегальну вогнепальну зброю. Зокрема, із квартири вилучено пістолети, рушниці, боєприпаси та ємкості, попередньо, із вибухонебезпечною речовиною", - йдеться у повідомленні.

Відкрито кримінальне провадження.

Як повідомлялось, 13 жовтня рятувальники комунальної аварійно-рятувальної служби "Київська служба порятунку" розпочали пошук та повернення особистих речей мешканцям будинку на вулиці Соломії Крушельницької, 1/5, пошкодженого внаслідок вибуху у червні.

Мешканям зруйнованої багатоповерхівки на Позняках дозволили забрати з осель свої речі

Мешканям зруйнованої багатоповерхівки на Позняках дозволили забрати з осель свої речі

Нагадаємо, що потужний вибух у 10-поверховому будинку на Позняках у Києві стався зранку 21 червня. Мешканців двох будинків відселили через можливість обвалу аварійних конструкцій.

З-під завалів будинку рятувальники дістали тіла п'ятьох загиблих. Троє із них - родина 18-річної Анастасії Недашковської. Дівчина одночасно втратила батька, матір та брата. 

Після проведення експертизи правоохоронці повідомили, що вибух, найімовірніше, спровокувала газова суміш. Попередні тести показали, що в частково обваленому будинку вибухівки не було. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація